Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek zdziwiony zachowaniem piłkarzy! Przyznaje rację legendarnemu zawodnikowi

2022-04-12 20:03

Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej - Zbigniew Boniek jest jednym z najbardziej znanych reprezentantów Polski w Europie. Teraz dumnie pełni funkcję przewodniczącego Komisji UEFA ds. Statusu Zawodników, a także został wybrany jednym z czterech wiceprezydentów tej federacji. Od lat jest aktywny w mediach społecznościowych, a swoimi wpisami już nie raz wywołał kontrowersje. Tym razem "Zibi" odniósł się do wypowiedzi Gennaro Gattuso.

Zbigniew Boniek występował w takich klubach jak: Zawisza Bydgoszcz, Widzew Łódź, Juventus czy Roma. Przez wiele lat brylował na boiskach europejskich zdobywając m.in. 3. miejsce z reprezentacją Polski na mistrzostwach świata w 1982 roku w Hiszpanii. Wielokrotnie wraca wspomnieniami do okresu, w którym występował na stadionach. Ostatnio na Twitterze udostępnił wypowiedź Gennaro Gattuso. - Kiedy jako piłkarz przegrywałem mecz, rozsadzała mnie frustracja. Dziś zawodnicy po porażce wrzucają sobie selfie do internetu. - powiedział Włoch.

Francuzi znowu chcą wyrolować Lewandowskiego! Niewiarygodne... aż trudno uwierzyć w te doniesienia

Sonda
Czy Bartłomiej Drągowski powinien odejść z Fiorentiny?

Włoch odniósł się do zachowania zawodników po przegranym meczu. W jego przekonaniu piłkarz po porażce kiedyś był wściekły i przejmował się wynikiem spotkania. Jego zdaniem nie powinno to wyglądać jak teraz, że zawodnik wraca do szatni i robi sobie "selfie" do mediów społecznościowych. "Zibi" nie czekał długo i zaraz udostępnił wypowiedź Gattuso podpisując post "Sama prawda". Co łatwo zinterpretować jako przyznanie racji wypowiedzi włoskiego pomocnika.

Sąd demoluje tłumaczenia Najmana! Znał wyrok z zakazem prowadzenia pojazdów, był na sali

Wyjątkowa wizyta u Jana Tomaszewskiego. Wyjątkowy wywiad o reprezentacji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze