Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Francuzi znowu chcą wyrolować Lewandowskiego! Niewiarygodne... aż trudno uwierzyć w te doniesienia

2022-04-12 16:20

Robert Lewandowski swoimi fenomenalnymi występami w ostatnich latach udowodnił kibicom na całym świecie, że nie bez powodu zaliczany jest przez wielu ekspertów, dziennikarzy i fanów za jednego z najlepszych zawodników na świecie. Kapitan reprezentacji Polski wygrał już wiele nagród zarówno ze swoją drużyną, jak i indywidualnych, ale wciąż nie otrzymał Złotej Piłki. Jak się okazuje, w tym roku również może jej nie dostać.

Jeszcze kilka lat temu mało który kibic reprezentacji Polski mógł spodziewać się, że jeden z naszych rodaków w przyszłości będzie uznawany za jednego z najlepszych zawodników na świecie, który będzie walczyć o indywidualne nagrody z Lionelem Messi, Cristiano Ronaldo, czy Kylianem Mbappe. Robert Lewandowski udowodnił jednak, że ciężką pracą i uporem można dojść na sam szczyt, o czym doskonale świadczą jego kosmiczne statystyki oraz liczne nagrody zebrane w ostatnich latach. W kolekcji Roberta Lewandowskiego wciąż brakuje jednak Złotej Piłki. Gdy wydawało się, że tym razem kapitan reprezentacji Polski jest już pewnym kandydatem do jej zdobycia, w 2020 roku gala się nie odbyła, a przed rokiem trofeum sprzątnął "Lewemu" sprzed nosa Leo Messi. Kibice, którzy mieli nadzieję, że może ten rok będzie inny mogą się srogo rozczarować, bowiem na horyzoncie pojawił się już inny faworyt - zdaniem francuskich mediów. 

Anna Lewandowska była o krok od załamania! Po czasie zdecydowała się to ujawnić problemy ze zdrowiem, to były trudne chwile

Wyjątkowa wizyta u Jana Tomaszewskiego. Wyjątkowy wywiad o reprezentacji

Szokujące doniesienia z Francji! Lewandowski znów nie otrzyma Złotej Piłki?!

Robert Lewandowski dwoi się i troi, aby udowodnić, że zasługuje na jedną z najważniejszych nagród indywidualnych na świecie, jednak obecnie wszystko obraca się przeciwko "Lewemu". W tym roku może to być nagłe przebudzenie Karima Benzemy, który w tym sezonie zdobył 37 bramek w dotychczasowych 37. spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Zdaniem "L'Equipe" to właśnie napastnik Realu Madryt prowadzi w wyścigu o Złotą Piłkę. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że Karim Benzema jest Francuzem, co może mieć ogromne znaczenie ostatecznym rozrachunku.

Thomas Thurnbichler bez ogródek o zachowaniu Stocha i Kubackiego! Nowy trener polskich skoczków wyraził się jasno

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze