Jerzy Engel

i

Autor: Cyfra Sport Jerzy Engel

Zdjęcie Jerzego Engela bez koszulki obiegło Internet. Klata taka, że szczęka opada!

2022-06-24 22:48

Jerzy Engel dziś jest cenionym ekspertem piłkarskim. W przeszłości zajmował się trenerką i doszedł w zasadzie na sam szczyt polskiej piramidy. Prowadził przecież drużynę narodową. Co więcej, zdjął z niej trwającą wiele lat klątwę i awansował na mistrzostwa świata w Korei i Japonii 2002. Teraz sieć obiegło zdjęcie Engela bez koszulki. Trzeba przyznać, że jest ono niezwykle stylowe i aż robi się ciepło!

Jerzy Engel na początku XXI wieku był idolem milionów polskich kibiców. Dość niespodziewanie reprezentacja pod jego wodzą grała futbol niezwykle przyjemny dla oka i sprawiała problemy największym firmom Starego Kontynentu. Kolejne zwycięstwa sprawiały, że biało-czerwoni rośli w siłę i apetyty stawały się coraz większe. Polacy przebojem wdarli się na mundial w 2002 roku. Niestety, w Korei, gdzie rozgrywali swoje spotkania podczas mistrzostw, nie poszło im najlepiej i wrócili do domu po zaledwie trzech spotkaniach. Jednak można śmiało powiedzieć, że Jerzy Engel miał wtedy swoje pięć minut. Był na ustach wszystkich i mógł cieszyć się ogromną sławą. Każdy chciał mieć z nim zdjęcie, ale to fotka, która teraz pojawiła się w sieci jest prawdziwym hitem. Były selekcjoner pozuje na niej bez koszulki!

Niemcy napisali o "śmierdzącym Lewandowskim". Czy oni postradali rozum? Przekroczenie wszelkich granic

Jerzy Engel pokazał klatę

W letnie miesiące każdy szuka choć odrobiny ochłody. Rzeczone zdjęcie ewidentnie pochodzi z pogodnego dnia. Widzimy bowiem Jerzego Engela na basenie, chroniącego się przed słońcem. Na twarzy legendarnego już selekcjonera polskiej drużyny narodowej pojawiły się gustowne okulary. Najwięcej emocji wzbudził jednak strój Engela, a właściwie jego brak.

Ówczesny selekcjoner biało-czerwonych do fotki pozował bez koszulki. Trzeba przyznać, że jak na doświadczonego człowieka trzymał się całkiem dobrze. Wielu rówieśników nawet dzisiaj, w dobie siłowni i łatwego dostępu do sportu, o takiej sylwetce może tylko pomarzyć.

Adam Nawałka i Łukasz Fabiański żyli w konflikcie! Prawda wyszła po latach, bramkarz nie mógł się z tym pogodzić

Jerzy Engel bez koszulki

i

Autor: Facebook Jerzy Engel bez koszulki

Zdjęcie Engela na Facebooku

Wspomniana fotka Jerzego Engela pojawiła się na Facebooku na profilu "Byłe Gwiazdy Ekstraklasy". Przy okazji autor posta wykorzystał ją, by nawiązać do rozpoczęcia wakacji. "No to zaczynamy wakacje. Pamiętajcie o właściwym nawodnieniu i stylowych okularach" - czytamy w internetowym wpisie, gdzie później podano terminy meczów polskich drużyn w kwalifikacjach do europejskich pucharów w nadchodzącym sezonie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze