Mocne wyznanie!

Żona Krychowiaka powiedziała, czy będzie miała z nim dzieci. Jasna wypowiedź, nie pozostawiła cienia wątpliwości

2023-03-06 10:35

Żona Grzegorza Krychowiaka postanowiła rozwiać wątpliwości w kwestii, która zainteresowała jednego z jej fanów. Mowa o potencjalnym posiadaniu potomstwa z piłkarzem reprezentacji Polski i piłkarzem Al Shabab - Grzegorzem Krychowiakiem. Jej słowa nie pozostawiają cienia wątpliwości.

Celia Krychowiak przerwała milczenie na tematy swojego życia prywatnego. Modelka i żona reprezentanta Polski w piłkę nożną, Grzegorza Krychowiaka, dostała bardzo ciekawe pytanie od jednego z fanów na swoich mediach społecznościowych. Chodzi o kwestię posiadania potencjalnego potomstwa z byłym zawodnikiem PSG i Sevilli. Jej wypowiedź nie pozostawia cienia wątpliwości.

Czy Celia Krychowiak będzie miała dzieci? Jej wypowiedź nie pozostawia wątpliwości

Nie da się ukryć, że piękna wybranka serca Grzegorza Krychowiaka jest osobą, która wzbudza wielką ciekawość ze strony polskich fanów. Modelka cieszy się wielkim uwielbieniem na social-mediach i każde z jej zdjęć staje się prawdziwym hitem. Tym razem, żona zawodnika reprezentacji Polski i Al Shabab uruchomiła możliwość zadawania jej pytań na Instagramie, co zostało wykorzystane przez jednego z fanów, który bez ogródek zapytał o tym, czy wraz z zawodnikiem planują w przyszłości posiadać potomstwo. Odpowiedź Celii Krychowiak nie pozostawia wątpliwości - gwiazda modelingu nie wyklucza, że w przyszłości zajdzie w ciążę, ale jak na razie o tym kompletnie nie myśli.

- Może pewnego dnia, ale na pewno nie w tym momencie - napisała stanowczo żona reprezentanta Polski w piłkę nożną.

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Celii Krychowiak, przejdź do galerii zamieszczonych w tekście.

Sonda
Czy podoba Ci się Celia Krychowiak?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze