Georgina Rodriguez w ULTRASEKSOWNEJ pozie. INTYMNE ZDJĘCIE z łazienki

2020-08-06 12:12 DKO
Georgina Rodriguez
Autor: Instagram/georginagio Georgina Rodriguez

Nie brakuje w ostatnim czasie odważnych zdjęć Georginy Rodriguez w mediach społecznościowych. Ukochana Cristiano Ronaldo przed obiektywem czuje się wręcz wspaniale, jak przystało na modelkę. Dzięki temu jej fani mogą co kilka dni oglądać jej seksowne pozy w skąpym bikini. Ale tym razem Rodriguez przeszła samą siebie.

Gdy Georgina Rodriguez związała się z Cristiano Ronaldo wiadome było, że o hiszpańskiej modelce z argentyńskimi korzeniami będzie głośno i media będą śledzić jej każdy krok. Jednak ukochana piłkarskiej gwiazdy w takiej roli odnajduje się coraz lepiej. Początkowo nie decydowała się na nazbyt odważne zdjęcia, ale wszystko zmieniło się z biegiem czasu.

Cristiano Ronaldo kupił SUPERFURĘ za 42 MILIONY. Auto wygląda jak z filmów sci-fi [ZDJĘCIE]

Ostatnio możemy zaobserwować, że Rodriguez ma coraz mniej oporów, aby pokazywać przed milionami użytkowników jej wysportowane ciało. Zwłaszcza w ostatnim czasie dostarczała mnóstwo pikantnych fotografii z jachtu, na którym przebywała wraz z Cristiano Ronaldo. W skąpym bikini zachwycała fanów, odsłaniając jednocześnie swoje kobiece kształty.

Sara Boruc w OBRZYDLIWIE DROGICH klapkach Chanel. Artur Boruc pali przy dzieciach [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Ale ostatnia fotografia modelki jest zupełnie inna. Można określić ją nawet jako "zmysłową". Rodriguez pozuje bowiem w łazience w czarnym stroju, który ponownie nie zakrywa zbyt wiele. Zdjęcie pokazuje jednocześnie ukochaną Rodriguez podczas robienia makijażu. - To, co mówią twoje oczy, szepcze twoja dusza - napisała hiszpańska piękność w opisie do fotografii.

Najnowsze