Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/_rl9 Anna i Robert Lewandowscy

Przeprowadzka

Anna Lewandowska zdradziła szczegóły przeprowadzki do Barcelony! Musiała o tym porozmawiać z dziećmi, szczere wyznanie

2022-08-10 13:18

Robert Lewandowski zmienił Bayern Monachium na FC Barcelona, co oznacza także przeprowadzkę dla niego i jego rodziny. Dla Lewandowskich to z pewnością spore wyzwanie, bo przecież przenoszą się razem z małymi córkami – 5-letnią Klarą i 3-letnią Laurą. Teraz nieco więcej szczegółów na ten temat zdradziła sama Lewandowska, publikując wpis na Instagramie.

O tym, że Robert Lewandowski chce przenieść się do Barcelony, wiadomo było od dłuższego czasu, ale formalności bardzo się przeciągały, więc podjęcie decyzji o przeprowadzce także było odkładane. Ostatecznie Lewy trafił w końcu do Hiszpanii, więc i jego rodzina mogła przenieść się razem z nim. To z pewnością duże wyzwanie, gdy przez wiele lat Lewandowscy mieszkali w Niemczech. W nowej rzeczywistości musi odnaleźć się nie tylko Anna Lewandowska, ale też jej dzieci. O wyzwaniach przeprowadzki żona polskiego piłkarza opowiedziała nieco więcej na Instagramie, gdzie opublikowała dłuższy wpis w tym temacie. Przy okazji skierowała do swoich fanów oryginalne pytanie.

Mateusz Borek nie zamierzał gryźć się w język. Wyłożył kawę na ławę w sprawie Lecha, uderzył w trenera mistrzów Polski

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Anna Lewandowska opowiedziała o przeprowadzce do Barcelony. Wskazała co im pomogło

Jeszcze zanim do skutku doszedł transfer Roberta Lewandowskiego, to piłkarz postanowił kupić rezydencję na Majorce. To był pierwszy krok w stronę przeprowadzki – gdyby nie udało mu się odejść, dom na Majorce mógłby być traktowany po prostu jako miejsce do spędzania wakacji. Jak wyznała Anna Lewandowska, przebywanie tam pomogło im we właściwej przeprowadzce – do posiadłości w Barcelonie, gdzie teraz żona polskiego piłkarza stara się zorganizować życie codzienne na nowo.

Małymi krokami zadomawiamy się w Barcelonie. Powoli kończymy się rozpakowywać, organizować szkołę i zajęcia dodatkowe. Od jakiegoś czasu przygotowywałam dziewczynki na możliwość przeprowadzki, dużo czasu spędziłyśmy też na Majorce i widzę, że dzięki temu szybko przyzwyczajają się do nowego miejsca – zdradziła Anna Lewandowska.

FIFA tuż przed mundialem podejmie kuriozalną decyzję? Polska dostanie rykoszetem? Nagła zmiana możliwa Żona polskiego piłkarza zwróciła także uwagę na podejście lokalnych mieszkańców do życia. – Poza tym od początku jestem zachwycona otwartością Katalończyków na innych ludzi! Wczoraj poszłyśmy z dziewczynkami na plażę - Przy zachodzie słońca tańczyło i kąpało się tam tysiące ludzi, wszędzie bawiły się dzieci. Coś pięknego! A Wy? Za co kochacie ten region? – zapytała na koniec Lewandowska swoich fanów.

Sonda
Czy Robert Lewandowski odniesie sukcesy w Barcelonie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze