Dominika Grosicka poszła na imprezę i pochwaliła się GORĄCYM ZDJĘCIEM [GALERIA]

2019-05-13 11:31

Dominika Grosicka to jedna z najseksowniejszych polskich WAGs. Partnerka Kamila Grosickiego często chwali się zdjęciami na Instagramie, które robią wrażenie na obserwujących. Ukochana reprezentanta Polski dba o swoją garderobę i uwielbia ubrania choćby od Violi Piekut. Fotka w kreacji od tej projektantki podkreśliła największe atuty figury pani Dominiki!

Dominika Grosicka postrzegana jest jako jedna z najbardziej atrakcyjnych partnerek polskich piłkarzy. Ukochana Kamila Grosickiego zgromadziła na swoim profilu na Instagramie całą rzeszę fanów. Pani Dominika może pochwalić się bardzo wysportowaną sylwetką. To zasługa ściśle przestrzeganej diety i wyczerpujących ćwiczeń na treningach. Każde kolejne zdjęcie na portalu społecznościowym pozwala jednak myśleć, że każda kropla potu wylana na siłowni jest warta takich efektów! Na najnowszej fotce kobieta ubrana jest w małą czarną od Violi Piekut, która podkreśla piękną figurę.

"About last night. Great party. Dziękuje @violapiekut za cudną kreację , jak zawsze przepiękną" - napisała na Instagramie Dominika Grosicka, która pokazała się w bardzo efektownej kreacji. Pod fotką pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy zachwyconych obserwujących.

Dominika Grosicka bardzo ceni ubrania od Violi Piekut. Na jej Instagramie możemy znaleźć wiele stylizacji autorstwa właśnie tej projektantki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze