Żona Drzyzgi wybuchła! Rzucała mięsem na prawo i lewo "Mam ku*** dość"

2021-09-24 11:05
Monika Drzyzga, żona Fabiana Drzyzgi
Autor: Instagram/ monadrzyzga_makeup Monika Drzyzga, żona Fabiana Drzyzgi

Internauci niejednokrotnie udowodnili już, że ich komentarze pod zdjęciami i wpisami kolejnych gwiazd potrafią sprawić wielką przykrość i wielki wpływ ma na to anonimowość w sieci. Po raz kolejny, na własnej skórze przekonała się o tym Monika Drzyzga, żona reprezentanta Polski w siatkówkę, Fabiana Drzyzgi. Kobieta już nie wtrzymała i postanowiła dosadnie skomentować zachowanie internautów, nie gryząc się przy tym w język.

Celebryci, influencerzy oraz wszystkie osoby, które mają styczność z mediami społecznościowymi doskonale zdają sobie sprawę z tego, że internauci potrafią być bezlitośni, a skala hejtu w niektórych przypadkach przekracza już wszelkie granice. Z tym problemem musi radzić sobie również Monika Drzyzga, czyli żona rozgrywającego reprezentacji Polski, Fabiana Drzyzgi. Kobieta niejednokrotnie zmagała się już z hejtem pod swoimi zdjęciami i nie inaczej było tym razem. Monika Drzyzga zdecydowała jednak, że tym razem miarka się przebrała i musi wziąć sprawy w swoje ręce. Internauci nie mogli spodziewać się takiego obrotu sprawy, jednak w żonie siatkarza coś pękło i musiała wszystko z siebie wrzucić, dzieląc się filmem na swoim Instagramie. Partnerce Drzyzgi towarzyszą wielkie emocje, co doskonale widać po jej reakcjach. Monika Drzyzga nie gryzła się w język i rzucała mięsem. 

Seksowna Katarzyna Skowrońska wyłoniła się z wody niczym syrena. Gwiazda pięknieje po rozwodzie, gorące zdjęcie

- To trochę moje inne wydanie, jeszcze się nie wyspałam i sobie myślę, że mam ochotę Wam coś powiedzieć... Gdy się uśmiecham tak... wyglądam jak Mongoł. W zależności z jakiej perspektywy na mnie spojrzysz, to już w ogóle ku*** nie nadaję się do niczego - wypaliła do kamery z uśmiechem Monika Drzyzga, odnosząc się do komentarzy pod jej zdjęciami. - Tylko ja za miesiąc mogę wyglądać inaczej i ja tym krzywdy nikomu nie robię... a Wy jesteście zgnici (...) Kobiety wpadają w kompleksy właśnie przez takie kobiety jak Wy. Tu apel do młodych kobiet bo wiem, że te zaściankowy pin** to już się nie zmienią - kontynuowała swój monolog żona siatkarza.

Fabian Drzyzga w końcu nie wytrzymał. Chodzi o jego żonę, miarka się ostatecznie przebrała

Sprawdźcie, kim jest żona Fabiana Drzyzgi, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Partnerka Fabiana Drzyzgi nie miała zamiaru gryźć się w język i postanowiła dosadnie skomentować to, co dzieje się w sieci pod adresem żon siatkarzy reprezentacji Polski. - Chcecie znać prawdę o żonach siatkarzy? My też jesteśmy ludźmi! Dlaczego ku*** nie oceniacie żon doktorów, czy lekarzy, czy ku*** nie wiem kogo... - dopytywała Monika Drzyzga. - Przestańmy to robić proszę, bo ja mam ku*** dość oceniania przez pryzmat wyglądu! Chce, żeby moja córka miała tak wyje**** na to i to jest mój cel w życiu - wypaliła wyraźnie zdenerwowana żona reprezentanta Polski. 

Ktoś się podszywał pod Mariusza Wlazłego? Alarm i nieoczekiwany finał zamieszania

Monika Drzyzga ma dość
Autor: Instagram/ monadrzyzga_makeup screen Monika Drzyzga ma dość

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze