Ceremonia zamknięcia igrzysk Tokio 2020. Ceremonia zamknięcia KIEDY? O której godzinie ceremonia zamknięcia Tokio 2020?

2021-08-07 22:19
Znicz olimpijski
Autor: Cyfra Sport Znicz olimpijski

Ceremonia zamknięcia igrzysk Tokio 2020. Ceremonia zamknięcia KIEDY? O której godzinie ceremonia zamknięcia Tokio 2020? Ponad dwa tygodnie rywalizacji na igrzyskach olimpijskich w Tokio minęły w mgnieniu oka. Już w niedzielę impreza zostanie oficjalnie zakończona i tradycyjnie odbędzie się ceremonia zamknięcia igrzysk olimpijskich. Ceremonia zamknięcia Tokio 2020 O KTÓREJ GODZINIE? Ceremonia zamknięcia igrzysk KIEDY?

Ceremonia zamknięcia Tokio 2020 KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE?

Dużo było wątpliwości co do organizacji igrzysk w Tokio 2020. Problemy z pandemią, brak kibiców na trybunach i liczne obostrzenia dotyczące sportowców mogły nieco zamazać obraz pięknej sportowej imprezy, ale ostatecznie znów mogliśmy przeżywać gigantyczne emocje. Ponad dwa tygodnie rywalizacji minęły błyskawicznie i w niedzielę zostaną rozdane ostatnie medale olimpijskie. Igrzyska w Tokio Polacy zapamiętają jako udane. Bo dzięki sukcesom biało-czerwonych sportowców, mogliśmy oglądać najlepsze igrzyska w XXI wieku w wykonaniu Polaków. Biało-czerwoni zdobyli aż czternaście olimpijskich krążków i do kraju na pewno mogą wracać z podniesioną głową. Nie obyło się również bez przykrych chwil, bo kilka szans na podium uciekło nam bezpowrotnie, a mowa tu choćby o siatkarzach.

Ceremonia zamknięcia igrzysk O KTÓREJ GODZINIE?

Podopieczni Vitala Heynena nie zdołali przełamać klątwy ćwierćfinału i niespodziewanie szybko pożegnali się z marzeniami o medalu. Były również bardzo pozytywne zaskoczenia, jak choćby sukces Dawida Tomali. Nikt przed igrzyskami nie zakładał, że biało-czerwoni mogą zdobyć medal w chodzie na 50 km, a tymczasem Tomala sięgnął po złoto. I mimo przeciwieństw, o których wspomnieliśmy wyżej, igrzyska w Tokio będziemy wspominać dobrze.

Ceremonia zamknięcia igrzysk olimpijskich w Tokio odbędzie się w niedzielę 8 sierpnia. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 13:00. Transmisja z ceremonii zamknięcia igrzysk Tokio 2020 dostępna będzie na kanałach TVP oraz Eurosport.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze