Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Ciążko wywalczona bramka ratuje spotkanie Znicza Pruszków z Podbeskidziem Bielsko-Biała

2023-12-17 7:00

W 19. kolejce I Ligi odbył się mecz między Zniczem Pruszków a Podbeskidziem Bielsko-Biała. Spotkanie miało miejsce na stadionie Znicza w Pruszkowie o godzinie 15:00 w dniu 17-12-2023. W trakcie tego meczu, Znicz Pruszków nie zdobył żadnej bramki, natomiast Podbeskidzie Bielsko-Biała strzeliło jednego gola.

Poprzedni mecz między Zniczem Pruszków a Podbeskidziem Bielsko-Biała

Mecz pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała a Zniczem Pruszków, który odbył się na stadionie Miejskim w Bielsku-Białej dnia 29 lipca 2023 roku o godzinie 15:00, zakończył się remisem 1:1. W trakcie spotkania obie drużyny zdobyły po jednym golu.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Znicza Pruszków z Podbeskidziem Bielsko-Biała zakończyła się wynikiem 0:0. W 19 minucie arbiter ukarał żółtą kartką zawodnika Abate z drużyny Podbeskidzie Bielsko-Biała. Natomiast w 41 minucie żółtą kartkę otrzymał Moskwik z drużyny Znicz Pruszków.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Znicza Pruszków z Podbeskidziem Bielsko-Biała, który odbył się w Pruszkowie, drużyna gości zdołała zdobyć jednego gola, zmieniając tym samym wynik spotkania. W 46 minucie zawodnik Bida wszedł na boisko, zastępując Stryjewskiego. Pięć minut później Hlavica otrzymał żółtą kartkę w drużynie Podbeskidzia Bielsko-Biała.

W 63 minucie Kendzia wszedł na boisko w miejsce Proczka, a Krajewski zastąpił Yukhymovycha. W 65 minucie Tomasik otrzymał żółtą kartkę dla Podbeskidzia Bielsko-Biała. W 74 minucie Nagamatsu został ukarany żółtą kartką w drużynie Znicza Pruszków. W 76 minucie Czarnowski wszedł na boisko, zastępując Tabarę w Zniczu Pruszków. W 79 minucie Misztal wszedł na boisko, zastępując Kisiel w drużynie Podbeskidzia Bielsko-Biała.

W 83 minucie Wawszczyk wszedł na boisko, zastępując Moskwika w Zniczu Pruszków. Krajewski otrzymał żółtą kartkę dla Znicza Pruszków w 88 minucie. W doliczonym czasie gry, w 90+2 minucie, Ziolkowski wszedł na boisko, zastępując Siteka w drużynie Podbeskidzia Bielsko-Biała. W ostatniej minucie Mikolajewski strzelił gola dla Podbeskidzia Bielsko-Biała. Ostateczny wynik meczu to Znicz Pruszków: 0, Podbeskidzie Bielsko-Biała: 1.

Przed meczem Znicz Pruszków zajmował 13 miejsce w tabeli, wygrywając do tej pory 7 meczy, remisując 2 mecze i przegrywając 9 meczy. Suma ich punktów wynosiła 23. Natomiast Podbeskidzie Bielsko-Biała zajmowało 17 miejsce w tabeli, wygrywając 2 mecze, remisując 7 mecze i przegrywając 8 meczy. Suma ich punktów wynosiła 13. W tym meczu wygrała Podbeskidzia Bielsko-Biała i zdobyła 3 punkty. Po dodaniu tych punktów aktualnie Znicz Pruszków ma 23 punkty, a Podbeskidzie Bielsko-Biała ma 16 punktów.

I Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Zniczem Pruszków a Podbeskidziem Bielsko-Biała, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Zniczem Pruszków odbędzie się 17 lutego 2024 roku na stadionie Arcelormittal Park w Sosnowcu. Natomiast Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z Resovią Rzeszów tego samego dnia na stadionie Miejskim w Bielsku-Białej.