Piłka nożna

Autor: pixabay.com Stadion piłkarski, kibice

Cieżko wywalczona bramka ratuje spotkanie Gedania Gdańsk - Świt Szczecin

2024-03-02 7:00

W dniu 01-03-2024 o godzinie 13:30 w miejscowości Sopot odbył się mecz pomiędzy Gedanią Gdańsk a Świtem Szczecin w ramach 19 kolejki III Ligi - Grupa 2. W tym spotkaniu Świt Szczecin zdobył jednego gola, podczas gdy Gedania Gdańsk nie zdołała strzelić żadnej bramki.

W pierwszej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Gedanią Gdańsk a Świtem Szczecin w Sopocie nie było większych emocji, mimo wysiłków obu drużyn, wynik na tablicy pozostawał bezbramkowy.

W drugiej połowie wczorajszego meczu Gedanii Gdańsk z Świtem Szczecin, który odbył się w Sopocie, doszło do jednej istotnej sytuacji. W 56 minucie gracz o nazwisku Kapelusz strzelił gola dla drużyny Świtu Szczecin, zmieniając tym samym wynik na Gedania Gdańsk: 0, Świt Szczecin: 1. Mimo starań obu zespołów, żadna inna akcja nie przyniosła zmiany na tablicy wyników. Ostatecznie cały mecz zakończył się zwycięstwem Świtu Szczecin 1:0 nad Gedanią Gdańsk.

W meczu pomiędzy drużynami Gedania Gdańsk a Świt Szczecin zwyciężył Świt Szczecin, zdobywając 3 punkty. Aktualnie drużyna Świtu Szczecin zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, wygrywając 14 meczy, remisując 4 mecze i przegrywając 1 mecz. Mają oni obecnie 46 punktów. Natomiast Gedania Gdańsk zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli, wygrywając 9 meczy, remisując 1 mecz i przegrywając 9 meczy. Mają oni obecnie 28 punktów.

III Liga - Grupa 2 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy Gedanią Gdańsk a Świtem Szczecin, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Sokoła Kleczew z Gedanią Gdańsk odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Miejskim w Kleczewie. Natomiast mecz Świtu Szczecin z Noteci Czarnków również odbędzie się tego samego dnia i o tej samej godzinie, ale na stadionie Miejskim Skolwin w Szczecinie.