Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Dominacja Górnika Polkowice nad Cariną Gubin - wynik 4:1

2023-11-26 7:00

W dniu 25-11-2023 o godzinie 13:00 w miejscowości Polkowice odbył się mecz pomiędzy Górnikiem Polkowice a Cariną Gubin w ramach 18 kolejki III Ligi - Grupa 3. Wynik spotkania to: Górnik Polkowice wygrał wynikiem 4 do 1 nad Cariną Gubin.

Pierwsza połowa wczorajszego meczu Górnika Polkowice z Cariną Gubin zakończyła się wynikiem 2:0 dla Górnika Polkowice. W 39 minucie bramkę zdobył Baranowski, a w 44 minucie Poczwardowski.

W drugiej połowie wczorajszego meczu Górnika Polkowice z Cariną Gubin, który odbył się w Polkowicach, gospodarze potwierdzili swoją przewagę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla Górnika Polkowice. W 54 minucie meczu Bajerski zdobył bramkę dla Górnika Polkowice, podnosząc tym samym prowadzenie drużyny gospodarzy. Następnie, w 65 minucie Rys dołożył kolejną bramkę dla Górnika Polkowice, umacniając przewagę swojego zespołu.

Jednak Carina Gubin nie zamierzała się poddawać i w 69 minucie Matuszewski zdobył bramkę dla swojej drużyny, zmniejszając straty. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem: Górnik Polkowice 4, Carina Gubin 1.

Po meczu, w którym Górnik Polkowice pokonał Carinę Gubin 4:1, drużyna Górnika zajmuje 4. miejsce w tabeli. Do tej pory zespół ten wygrał 8 meczy, zremisował 5 i przegrał 5. Suma ich punktów wynosiła dotychczas 29. Natomiast Carina Gubin zajmuje 15. miejsce w tabeli. Do tej pory drużyna ta wygrała 5 meczy, zremisowała 3 i przegrała 10. Suma ich punktów wynosiła dotychczas 18. W wyniku tego meczu obydwie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Aktualna punktacja przedstawia się następująco: Górnik Polkowice - 30 punktów.

III Liga - Grupa 3 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy Górnikiem Polkowice a Cariną Gubin, znamy już terminy kolejnych spotkań obydwóch drużyn. Mecz Ślęzy Wrocław z Górnikiem Polkowice odbędzie się 2 marca 2024 roku o godzinie 01:00 na stadionie Kompleks Piłkarski 1 Ks Ślęza w Wrocławiu. Natomiast mecz Cariny Gubin z Śląskiem Wrocław II zaplanowany jest na ten sam dzień i godzinę, czyli 2 marca 2024 roku o godzinie 01:00, jednak tym razem na stadionie Miejskim w Gubinie.