piłka nożna

Autor: Bartosz Orliński / AI Piłka w bramce

Dominacja Kotwicy Kołobrzeg nad Chojniczanką Chojnice - 3:0

2024-02-24 7:00

W dniu 24-02-2024 o godzinie 12:45 w miejscowości Kołobrzeg odbył się mecz pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Chojniczanką Chojnice w ramach 21 kolejki II Ligi. Wynik tego spotkania to Kotwica Kołobrzeg 3, Chojniczanka Chojnice 0.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Kotwicy Kołobrzeg z Chojniczanką Chojnice zakończyła się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. W 17 minucie żółtą kartkę otrzymał Szczytniewski z drużyny Chojniczanka Chojnice. W 39 minucie Jonathan Junior strzelił pierwszego gola dla Kotwicy Kołobrzeg, a w tej samej minucie Sabala z drużyny Chojniczanka Chojnice również otrzymał żółtą kartkę. Na koniec pierwszej połowy, w 44 minucie, Jonathan Junior ponownie wpisał się na listę strzelców, zdobywając drugiego gola dla swojej drużyny.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Kotwica Kołobrzeg z Chojniczanką Chojnice, który odbył się w Kołobrzegu, gospodarze utrzymali swoją przewagę. Po pierwszej połowie, w której Kotwica zdobył 2 gole, a Chojniczanka nie strzelił żadnego, końcowy wynik meczu to 3:0 dla Kotwicy Kołobrzeg.

Na początku drugiej połowy trener drużyny Chojniczanki Chojnice dokonał trzech zmian. W 46 minucie Banach wszedł na boisko zastępując Szczytniewskiego, Firmino zastąpił Kolesara, a Korczyc wszedł za Kozinę. W 47 minucie zawodnik Nowacki z drużyny Chojniczanki otrzymał żółtą kartkę. W 61 minucie Jonathan Junior strzelił gola dla Kotwicy Kołobrzeg, podwyższając wynik na 3:0. Kolejne żółte kartki zostały pokazane w 64 minucie Korczycowi z drużyny Chojniczanki oraz w 77 minucie Skibie również z tej drużyny.

W 79 minucie trener Kotwicy Kołobrzeg dokonał dwóch zmian - Kaczmarek wszedł na boisko zastępując Krekovica, a Kozlowski zastąpił Jonathana Juniora. W 83 minucie trener Kotwicy Kołobrzeg dokonał trzech kolejnych zmian - Bykowski wszedł na boisko zastępując Madembo, Stasiak zastąpił Cywińskiego, a Wawrzynowicz wszedł za Petrovica. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Kotwicy Kołobrzeg.

Przed meczem drużyna Kotwicy Kołobrzeg zajmowała pierwsze miejsce w tabeli, mając na koncie 11 wygranych, 4 remisy i 5 porażek. Suma ich punktów wynosiła 37. Natomiast Chojniczanka Chojnice zajmowała szóste miejsce, mając na koncie 8 wygranych, 6 remisów i 6 porażek. Suma ich punktów wynosiła 30. W meczu pomiędzy tymi drużynami zwyciężyła Kotwica Kołobrzeg, zdobywając 3 punkty. Po dodaniu tych punktów aktualna sytuacja prezentuje się następująco: Kotwica Kołobrzeg - 40 punktów, Chojniczanka Chojnice - 30 punktów.

II Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Kolejne mecze obydwóch drużyn już zostały zaplanowane. Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z Olimpią Grudziądz 2 marca 2024 roku o godzinie 17:00 na stadionie Miejskim Im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu. Natomiast Chojniczanka Chojnice zagra przeciwko Stali Stalowa Wola 3 marca 2024 roku o godzinie 15:30 na stadionie Miejskim w Chojnicach.