piłka nożna

Autor: pixabay.com

Dominacja Las Palmas nad Villarrealem - wynik 3:0

2024-01-13 7:00

W 20. kolejce La Liga doszło do meczu pomiędzy Las Palmas a Villarrealem, który odbył się o godzinie 14:00 w dniu 13-01-2024 na stadionie Gran Canaria w Las Palmas de Gran Canaria. W tym spotkaniu Las Palmas zdobyło 3 gole, podczas gdy Villarreal nie zdobył żadnego.

Poprzednie mecze Las Palmas - Villarreal

W ostatnich trzech meczach między Las Palmas a Villarrealem zanotowano różne wyniki. Pierwsze spotkanie odbyło się na stadionie La Cerámica w Villarrealu 22 października 2017 roku. W tym meczu Villarreal wygrał 4:0 z Las Palmas. Drugie spotkanie miało miejsce na stadionie Gran Canaria w Las Palmas de Gran Canaria 11 marca 2018 roku. Tym razem to Villarreal odniósł zwycięstwo, pokonując Las Palmas 2:0. Ostatni mecz został rozegrany na stadionie La Cerámica w Villarrealu 8 października 2023 roku. W tym spotkaniu to Las Palmas okazało się lepsze, wygrywając 2:1 z Villarrealem. Podsumowując, w tych trzech meczach między Las Palmas a Villarrealem padły różne wyniki. W pierwszym spotkaniu zwyciężył Villarreal, zdobywając cztery gole i nie tracąc żadnego. Drugi mecz został wygrany przez Villarreal, który strzelił dwa gole i nie pozwolił rywalom na zdobycie bramki. Ostatnie starcie zakończyło się zwycięstwem Las Palmas, które zdobyło dwa gole przy jednym trafieniu przeciwnika. Stosunek bramek w rozegranych meczach Las Palmas: 2, Villarreal: 7

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Las Palmas z Villarrealem zakończyła się wynikiem 1:0 na korzyść Las Palmas. Już w pierwszej minucie Altimira z drużyny Villarreal otrzymał żółtą kartkę za brutalność. W ósmej minucie Rodriguez strzelił gola dla Las Palmas, dając swojej drużynie prowadzenie. W kolejnych minutach padły kolejne żółte kartki: Alex Suarez i Javier Munoz z Las Palmas oraz Baena i Bailly z Villarreal, wszyscy za brutalność. W 34 minucie Herzog z Las Palmas również otrzymał żółtą kartkę za faul.

Na koniec pierwszej połowy Cardona z drużyny Las Palmas został ukarany żółtą kartką za przewrócenie przeciwnika.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Las Palmas z Villarrealem, który odbył się w Las Palmas de Gran Canaria, gospodarze zdołali zdobyć kolejne dwa gole. W 51 minucie to Herzog wpisał się na listę strzelców, podwyższając prowadzenie dla swojej drużyny. Villarreal próbował odpowiedzieć na stratę gola i w 56 minucie dokonał dwóch zmian: Kiko wszedł na boisko zastępując Altimirę, a Sorloth zastąpił Moralesa. Jednak to Las Palmas kontynuowało swoją dobrą grę i w 63 minucie Rodriguez strzelił trzeciego gola dla swojego zespołu. Villarreal również dokonało zmiany w składzie w 68 minucie, gdzie Coquelin wszedł za Comesanę, a Moreno zastąpił Pedrazę.

Las Palmas również postanowiło wprowadzić świeże siły na boisko i w 74 minucie Loiodice wszedł za Javier Munoza, a Ramirez zastąpił Ramireza. W odpowiedzi Villarreal dokonało kolejnej zmiany w składzie - Trigueros wszedł za Baenę. W końcowych minutach meczu Las Palmas postanowiło jeszcze raz odświeżyć skład - Cardona wszedł za Rodrigueza, a Gonzalez zastąpił Munira El Haddadiego. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem: Las Palmas 3, Villarreal 0.