Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Dominacja Wiślan Jaśkowice w meczu z Wisłoką Dębica - wynik 3:1

2023-11-26 7:00

W dniu 25 listopada 2023 roku o godzinie 13:00 odbył się mecz pomiędzy drużynami Wisłoka Dębica i Wiślanami Jaśkowice w ramach 18. kolejki III Ligi - Grupa 4. Spotkanie miało miejsce w miejscowości Dębica, a wynik końcowy to Wisłoka Dębica przegrała z Wiślanami Jaśkowice wynikiem 1:3.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu Wisłoka Dębica z Wiślanami Jaśkowice, który odbył się w Dębicy, gospodarze nie zdołali zdobyć żadnej bramki. Jednak w 14 minucie to Wiślanie Jaśkowice wyszli na prowadzenie dzięki trafieniu gracza o nazwisku Wisniewski.

W drugiej połowie wczorajszego meczu Wisłoka Dębica z Wiślanami Jaśkowice, który odbył się w Dębicy, gospodarze nie zdołali odrobić straty z pierwszej połowy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Wiślan Jaśkowice. W 57 minucie to właśnie Wiślanie zdobyli kolejną bramkę. Strzałem pewnym uderzeniem do siatki popisał się Lewinski, podwyższając tym samym prowadzenie swojej drużyny.

Jednak Wisłoka nie zamierzała się poddawać i w 66 minucie udało im się zdobyć kontaktowego gola. Bednarz wykorzystał sytuację i skutecznym strzałem pokonał bramkarza przeciwników. Niestety dla gospodarzy, w 85 minucie to ponownie Wiślani wpisali się na listę strzelców. Adisa wykorzystał zamieszanie w polu karnym i skierował piłkę do siatki, ustalając tym samym wynik na 3:1 dla gości. Ostatecznie cały mecz zakończył się wynikiem: Wisłoka Dębica - 1, Wiślanie Jaśkowice - 3.

Przed meczem sytuacja każdej drużyny wyglądała następująco: Wisłoka Dębica zajmowała 14 miejsce w tabeli, natomiast Wiślanie Jaśkowice 8 miejsce. Wiślanie Jaśkowice mieli na swoim koncie 7 wygranych meczy, 5 remisów i 6 porażek, co dawało im 26 punktów. Natomiast Wisłoka Dębica wygrała dotychczas 4 mecze, zremisowała 6 razy i przegrała 8 spotkań, co przekładało się na sumę punktów równą 18. Po meczu obydwie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Aktualna punktacja przedstawia się następująco: Wisłoka Dębica ma teraz na swoim koncie 19 punktów, natomiast Wiślanie Jaśkowice utrzymują się na ósmym miejscu w tabeli.

III Liga - Grupa 4 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy Wisłoką Dębica a Wiślanami Jaśkowice, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Garbarnii Kraków z Wisłoką Dębica odbędzie się 2 marca 2024 roku o godzinie 01:00 na stadionie Garbarni przy ulicy Barskiej w Krakowie. Natomiast mecz Wiślan Jaśkowice z Wieczystą Kraków zostanie rozegrany tego samego dnia o tej samej godzinie na stadionie Milenium w Skawinie.