piłka nożna

Autor: pixabay.com Bramkarz wznawia grę

Dominujące zwycięstwo Wikędu Luzino nad Vinetą Wolin 3:0 w meczu 19. kolejki III Ligi - Grupa 2

2024-03-02 7:00

W dniu 01-03-2024 o godzinie 15:00 w miejscowości Luzino odbył się mecz pomiędzy drużynami Wikęd Luzino i Vineta Wolin w ramach 19. kolejki III Ligi - Grupa 2. Wynik spotkania to Wikęd Luzino 3:0 Vineta Wolin.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu pomiędzy Wikędem Luzino a Vinetą Wolin, który odbył się w Luzinie, gospodarze zdołali zdobyć jednego gola. W 34 minucie to właśnie gracz o nazwisku Wicki strzelił bramkę dla drużyny Wikędu Luzino. Wynik na koniec pierwszej połowy wynosił zatem 1:0 na korzyść gospodarzy.

W drugiej połowie wczorajszego meczu pomiędzy Wikędem Luzino a Vinetą Wolin, który odbył się w Luzinie, gospodarze zdołali jeszcze bardziej umocnić swoją przewagę. Po pierwszej połowie, w której Wikęd Luzino zdobył jednego gola, a Vineta Wolin nie zdołała pokonać bramkarza rywali, końcowy wynik spotkania to Wikęd Luzino: 3, Vineta Wolin: 0. W 67 minucie meczu to gracz o nazwisku Krefft wpisał się na listę strzelców dla drużyny Wikędu Luzino.

Jego precyzyjny strzał pokonał bramkarza Vinety Wolin i podwyższył prowadzenie gospodarzy. W 83 minucie nadszedł kolejny moment radości dla kibiców Wikędu Luzino. Tym razem to gracz o nazwisku Wojda zapisał się na listę strzelców. Jego celny strzał nie dał szans bramkarzowi Vinety Wolin i przypieczętował zwycięstwo drużyny gospodarzy. Dzięki tym dwóm trafieniom Wikęd Luzino zwiększył swoją przewagę nad rywalami i pewnie kontrolował przebieg drugiej połowy meczu.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla drużyny Wikędu Luzino.

Drużyna Wikędu Luzino odniosła zwycięstwo w meczu, zdobywając 3 punkty. Obecnie zajmuje ona 16 miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 4 wygrane, 1 remis oraz 14 porażek. Suma punktów drużyny wynosi obecnie 13. Natomiast drużyna Vinety Wolin zajmuje 5 miejsce w tabeli. Do tej pory wygrała ona 9 meczy, zremisowała 3 mecze oraz przegrała 6 spotkań. Aktualna suma ich punktów wynosi 30. Podsumowując, obie drużyny mają różne pozycje w tabeli - Vineta Wolin jest na piątym miejscu, a Wikęd Luzino na szesnastym miejscu. Ponadto, Vineta Wolin ma większą liczbę zwycięstw i punktów niż Wikęd Luzino.

III Liga - Grupa 2 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Wikędem Luzino a Vinetą Wolin, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Polonii Środa z Wikędem Luzino odbędzie się 10 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na stadionie 700-Lecia Środy Wielkopolskiej w Środzie Wielkopolskiej. Natomiast Vineta Wolin zmierzy się z Elaną Toruń dzień wcześniej, czyli 9 marca 2024 roku o godzinie 12:00 na stadionie Miejskim we Wolin.