piłka nożna

Autor: pixabay.com Bramkarz wznawia grę

Dramatyczne zwycięstwo Wieczystej Kraków nad Wiślanami Jaśkowice

2024-03-03 7:00

W dniu 2 marca 2024 roku o godzinie 14:00 w miejscowości Skawina odbył się mecz pomiędzy drużynami Wiślan Jaśkowice a Wieczystą Kraków, należący do 19. kolejki III Ligi - Grupa 4. W tym spotkaniu drużyna Wiślan Jaśkowice nie zdobyła żadnej bramki, natomiast drużyna Wieczysta Kraków zdobyła jedną bramkę.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu pomiędzy Wiślanem Jaśkowice a Wieczystą Kraków, który odbył się w Skawinie, to drużyna gości wyszła na prowadzenie. W 6 minucie Jankowski strzelił gola dla zespołu Wieczystej Kraków, dając im przewagę nad gospodarzami. Pomimo starań Wiślan Jaśkowice nie zdołali odrobić strat i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 na korzyść drużyny gości.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu między Wiślanem Jaśkowice a Wieczystą Kraków brakowało emocji w porównaniu do pierwszej. Pomimo wysiłków obydwu drużyn, wynik spotkania pozostał niezmieniony, kończąc się rezultatem 0:1 na korzyść Wieczystej Kraków.

W meczu pomiędzy drużynami Wiślanie Jaśkowice i Wieczysta Kraków, zwycięstwo odniosła drużyna Wieczystej Kraków, zdobywając 3 punkty. Aktualnie Wieczysta Kraków zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, wygrywając 14 meczy, remisując 2 mecze i przegrywając 3 mecze. Ich aktualna suma punktów wynosi 44. Natomiast Wiślanie Jaśkowice zajmują dziewiąte miejsce w tabeli, wygrywając 7 meczy, remisując 5 meczy i przegrywając 7 meczy. Ich aktualna suma punktów wynosi 26.

III Liga - Grupa 4 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Wiadomość sportowa: W najbliższych dniach oba zespoły, Wiślani Jaśkowice oraz Wieczysta Kraków, będą miały okazję zmierzyć się z innymi drużynami w kolejnych meczach. Pierwszy mecz odbędzie się pomiędzy Wiślanami Jaśkowice a Podhalem Nowy Targ. Spotkanie zostanie rozegrane 9 marca 2024 roku o godzinie 13:30 na stadionie Miejskim Im. Józefa Piłsudskiego w Nowym Targu. Drugim meczem będzie starcie pomiędzy Wieczystą Kraków a Garbarnią Kraków. Ta rywalizacja również odbędzie się 9 marca 2024 roku, jednak rozpocznie się nieco wcześniej - o godzinie 12:00 na stadionie KS Wieczysta w Krakowie. Oba te spotkania zapowiadają się bardzo interesująco i na pewno przyciągną uwagę kibiców obu drużyn. Będziemy trzymać kciuki za sukcesy naszych lokalnych zespołów i życzymy im powodzenia w nadchodzących meczach!