LOSC Lille wygrywa z Olimpiją Ljubljana 2:0

2023-12-01 7:00

W dniu 30-11-2023 o godzinie 18:45 w Lublanie na stadionie Stožice odbył się mecz grupy Grupa A Ligi Konferencji Europy pomiędzy Olimpiją Ljubljana a LOSC Lille. Wynik tego spotkania to Olimpija Ljubljana 0, LOSC Lille 2.

Poprzednie mecze Olimpija Ljubljana - LOSC Lille

W ostatnim czasie odbył się jeden mecz między Olimpiją Ljubljana a LOSC Lille. Spotkanie to miało miejsce na stadionie Decathlon Arena – Pierre-Mauroy w miejscowości Villeneuve d'Ascq w dniu 20 września 2023 roku. Wynik tego meczu to LOSC Lille 2 : 0 Olimpija Ljubljana.

Przebieg spotkania

Pierwsza połowa wczorajszego meczu pomiędzy Olimpiją Ljubljana a LOSC Lille zakończyła się wynikiem 1:0 dla drużyny gości. W 15 minucie Cabella zdobył bramkę dla LOSC Lille. W 38 minucie Tiago Santos otrzymał żółtą kartkę za faul w drużynie LOSC Lille, natomiast w 41 minucie Marko Brest z Olimpiji Ljubljana oraz Samuel Umtiti z LOSC Lille również otrzymali żółte kartki za faule.

W drugiej połowie wczorajszego meczu pomiędzy Olimpiją Ljubljana a LOSC Lille, który odbył się w Lublanie, drużyna gospodarzy próbowała odrobić straty. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla LOSC Lille. W 46 minucie doszło do zmiany w drużynie Olimpiji Ljubljana - Jorge Silva wszedł na boisko, zastępując Bresta.

W 57 minucie Edon Zhegrova strzelił bramkę dla LOSC Lille, jednak po weryfikacji systemem VAR gol został unieważniony. W 61 minucie Rui Pedro otrzymał żółtą kartkę za faul bez piłki. W kolejnej minucie trener Olimpiji Ljubljana dokonał zmiany - Posavec wszedł na boisko, zastępując Lasickasa. W 63 minucie kolejna zmiana w drużynie Olimpiji Ljubljana - Fadida wszedł na boisko, zastępując Rui Pedro. W 72 minucie Alexsandro Ribeiro wszedł na boisko, zastępując Umtitiego w drużynie LOSC Lille.

W tej samej minucie trener Olimpiji Ljubljana dokonał trzech zmian - Diogo Pinto wszedł na boisko, zastępując Elsnika, Nukić zastąpił Motikę, a Haraldsson wszedł na boisko, zastępując Zhegrova w drużynie LOSC Lille. W 75 minucie Yazici zdobył bramkę dla LOSC Lille po asyście Cabelli. W 83 minucie Faiz wszedł na boisko, zastępując Yazici w drużynie LOSC Lille. W tej samej minucie Gomes zastąpił Bentaleba. W 86 minucie Hakon Arnar Haraldsson otrzymał żółtą kartkę za gra na czas.

W doliczonym czasie gry, w 90+5 minucie Admir Bristrić otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie. Cały mecz zakończył się wynikiem: Olimpija Ljubljana: 0, LOSC Lille: 2.

Statystyki obu zespołów po ich wspólnym meczu wyglądają w sposób następujący:

Zespół Olimpija Ljubljana rozegrał 5 meczów w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. Wygrał 1 z tych meczów, nie zremisował ani razu i przegrał 4. Łącznie zdobyli 2 gole, z czego oba zostały strzelone na własnym boisku. Najwyższy wynik jaki udało im się osiągnąć na swoim boisku to 2-0. Na wyjazdach nie zdobyli żadnego gola. Średnio zdobywają oni 0.4 gola na mecz. Zespół Lille rozegrał 7 meczów w ramach Ligi Konferencji Europy, w tym 5 w fazie grupowej i 2 we wcześniejszych fazach.

Wygrali 4 z tych meczów, zremisowali 3 razy i nie przegrali ani razu. Łącznie zdobyli oni 10 goli, z czego 6 zostało strzelonych na własnym boisku. Najwyższy wynik jaki udało im się osiągnąć na swoim boisku to również 2-0. Na wyjazdach zdobyli natomiast 4 gole, a najwyższy wynik jaki udało im się tam osiągnąć to zwycięstwo 0-2. Średnio zdobywają oni 1.4 gola na mecz.

Tabela Grupa A:

Drużyna Wygrane Remisy Przegrane Strzelone Bramki Stracone Bramki Różnica Bramek Punkty
1 LOSC Lille 3 2 0 7 2 5 11
2 Slovan Bratysława 3 1 1 7 5 2 10
3 KI Klaksvik 1 1 3 5 6 -1 4
4 Olimpija Ljubljana 1 0 4 2 8 -6 3

Liga Konferencji Europy - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Olimpiją Ljubljana a LOSC Lille, oba zespoły mają zaplanowane kolejne spotkania. Mecz pomiędzy Slovanem Bratysława a Olimpiją Ljubljana odbędzie się 14 grudnia 2023 roku o godzinie 21:00 na stadionie Tehelné Pole w Bratysławie. Natomiast LOSC Lille zmierzy się z KI Klaksvik tego samego dnia o tej samej godzinie na stadionie Decathlon Arena – Pierre-Mauroy w Villeneuve d'Ascq.