Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Niespodziewany remis Mallorki z Celtą Vigo - mecz pełen napięcia i nieprzewidywalnych momentów

2024-01-13 7:00

W dniu 13-01-2024 o godzinie 16:15 w miejscowości Palma de Mallorca na stadionie Mallorca Son Moix odbył się mecz pomiędzy drużynami Mallorką a Celtą Vigo w ramach 20. kolejki La Liga. Wynik spotkania to remis, gdzie obie drużyny zdobyły po jednym golu.

Poprzednie mecze Mallorca - Celta Vigo

W trzech ostatnich meczach pomiędzy Mallorką a Celtą Vigo padły tylko 2 gole. Pierwszy mecz, rozegrany na stadionie Visit Mallorca w Palma de Mallorca, zakończył się wynikiem 1:0 dla Mallorki. Drugi mecz, który odbył się na stadionie Abanca-Balaídos w Vigo, również zakończył się wynikiem 1:0, tym razem dla Mallorki. Ostatni mecz, również rozegrany na stadionie Abanca-Balaídos w Vigo, zakończył się wynikiem 1:0 dla Mallorki. W każdym z tych spotkań drużyna gospodarzy nie zdobyła żadnego gola. Stosunek bramek w rozegranych meczach Celta Vigo: 0, Mallorca: 3

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Mallorki z Celtą Vigo zakończyła się wynikiem 1:1. W 10 minucie Aspas, zawodnik Celty Vigo, strzelił gola. W 37 minucie Larin z drużyny Mallorca otrzymała żółtą kartkę za faul. Jednak w 43 minucie to właśnie Larin zdobył bramkę dla Mallorki, wyrównując wynik. W ostatniej minucie pierwszej połowy, czyli w 45+2 minucie, Gonzalez z drużyny Mallorca została ukarany żółtą kartką za tripping.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Mallorki z Celtą Vigo, który odbył się w Palma de Mallorca, obie drużyny utrzymały wynik 1:1, który został ustalony już w pierwszej połowie.

Na początku drugiej połowy, w 46 minucie, w drużynie Celty Vigo doszło do zmiany. Gracz Rodriguez wszedł na boisko, zastępując Pereza. W 65 minucie to Mallorca dokonała zmiany - Darder wszedł na boisko, zastępując Samu Costę. W 70 minucie obie drużyny przeprowadziły kolejne zmiany. W drużynie Celty Vigo Douvikas wszedł na boisko, zastępując Aspasa.

Natomiast w drużynie Mallorki Mascarell wszedł na boisko, zastępując Morlanesa oraz Prats wszedł na boisko, zastępując Sancheza. W 80 minucie doszło do kolejnych zmian w obu drużynach. W drużynie Celty Vigo de la Torre wszedł na boisko, zastępując Dotor'a. Z kolei w drużynie Mallorki Van Der Heyden wszedł na boisko, zastępując Lato. W 82 minucie sędzia ukarał żółtą kartką Larsena z Celtą Vigo za faul.

W 88 minucie żółtą kartkę otrzymał Prats z Mallorki za brutalność, a w 89 minucie Copete z Mallorki został ukarany żółtą kartką za faul. Podsumowując, obie drużyny utrzymały wynik 1:1 do końca meczu. Mallorca: 1, Celta Vigo: 1.