piłka nożna

Autor: pixabay.com Mecz piłkarski

Niespodziewany remis Rayo Vallecano z Realem Madryt w 25. kolejce La Liga

2024-02-18 7:00

W 25. kolejce La Liga Rayo Vallecano zremisowało z Realem Madryt na stadionie Vallecas w Madrycie o godzinie 14:00 w dniu 18-02-2024. Wynik tego spotkania to Rayo Vallecano 1, Real Madryt 1.

Poprzednie mecze Rayo Vallecano - Real Madryt

W ostatnich trzech meczach pomiędzy Rayo Vallecano a Realem Madryt doszło do emocjonujących starć. Pierwsze spotkanie odbyło się na stadionie Vallecas w miejscowości Madrid 7 listopada 2022 roku. Rayo Vallecano zdołało zdobyć trzy gole, podczas gdy Real Madryt strzelił tylko dwa. Wynik tego meczu był więc korzystny dla drużyny Rayo Vallecano. Kolejne starcie miało miejsce na stadionie Santiago Bernabéu w miejscowości Madrid 24 maja 2023 roku. Tym razem to Real Madryt okazał się lepszy, zdobywając dwa gole, podczas gdy Rayo Vallecano zdołało strzelić tylko jeden. Wynik tego meczu przesądził o zwycięstwie Realu Madryt. Ostatni mecz między tymi drużynami odbył się również na stadionie Santiago Bernabéu w miejscowości Madrid 5 listopada 2023 roku. W tym spotkaniu żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola, co oznacza remis bezbramkowy. Podsumowując, w tych trzech ostatnich meczach pomiędzy Rayo Vallecano a Realem Madryt było wiele emocji i zmiany wyników. Pierwsze spotkanie wygrał Rayo Vallecano, drugie należało do Realu Madryt, natomiast ostatnie zakończyło się remisem bezbramkowym. Stosunek bramek w rozegranych meczach Rayo Vallecano: 4, Real Madryt: 4

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Rayo Vallecano z Realem Madryt zakończyła się wynikiem 1:1. W 3 minucie Joselu, zawodnik Realu Madryt, strzelił gola. Jednak w 27 minucie de Tomas, gracz Rayo Vallecano, wyrównał wynik strzelając bramkę dla swojego zespołu. W ostatnich minutach pierwszej połowy dwóch zawodników Rayo Vallecano otrzymał żółte kartki - Palazon w 45+1 minucie za tripping oraz Balliu w 45+4 minucie za holding.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Rayo Vallecano a Realem Madryt, który odbył się w Madrycie, obie drużyny utrzymały wynik 1:1 z pierwszej połowy do końca spotkania. W 56 minucie doszło do zmiany w drużynie Rayo Vallecano - de Frutos wszedł na boisko, zastępując Palazona.

Kilka minut później, w 61 minucie Camavinga z Reala Madryt otrzymał żółtą kartkę. W 64 minucie kolejna zmiana w drużynie Rayo Vallecano - Crespo wszedł na boisko, zastępując Trejo, a Perez zastąpił Lopeza. W 70 minucie Real Madryt dokonał dwóch zmian - Kroos wszedł na boisko za Camavingę, a Rodrygo zastąpił Diaza. W 75 minucie Carvajal wszedł na boisko za Lucasa w drużynie Realu Madryt. W 81 minucie Falcao wszedł na boisko za de Tomasa w drużynie Rayo Vallecano i otrzymał żółtą kartkę za opóźnianie gry.

W tej samej minucie Garcia został zmieniony przez Camello i również otrzymał żółtą kartkę za opóźnianie gry. W 87 minucie Guler wszedł na boisko za Modrica w drużynie Realu Madryt. W doliczonym czasie gry, w 90+3 minucie Carvajal otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie, a w 90+5 minucie został ukarany czerwoną kartką za uderzenie łokciem. Ostateczny wynik meczu to Rayo Vallecano: 1, Real Madryt: 1.