piłka nożna

Autor: pixabay.com Bramkarz wznawia grę

Pogrom na boisku, Ślęza Wrocław wygrywa 4:1 z Gwarkiem Tarnowskie Góry

2024-02-25 7:00

W dniu 24-02-2024 o godzinie 13:00 w miejscowości Tarnowskie Góry odbył się mecz pomiędzy drużynami Gwarek Tarnowskie Góry a Ślęza Wrocław w ramach 18 kolejki III Ligi - Grupa 3. Wynik spotkania to Gwarek Tarnowskie Góry 1, Ślęza Wrocław 4.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu Gwarka Tarnowskie Góry z Ślęzą Wrocław, który odbył się w Tarnowskich Górach, gospodarze wyszli na prowadzenie. Już w 5 minucie zawodnik o nazwisku Lubaski strzelił bramkę dla drużyny Gwarka Tarnowskie Góry. Wynik na koniec pierwszej połowy to: Gwarek Tarnowskie Góry - 1, Ślęza Wrocław - 0.

W drugiej połowie wczorajszego meczu Gwarka Tarnowskie Góry z Ślęzą Wrocław, który odbył się w Tarnowskich Górach, doszło do kilku ważnych wydarzeń. Po pierwszej połowie wynik był korzystny dla Gwarka, który prowadził 1:0. Jednakże, sytuacja ta uległa zmianie w drugiej części spotkania.

W 64 minucie gracz o nazwisku Pisarczuk strzelił gola dla drużyny Ślęzy Wrocław, wyrównując tym samym wynik na 1:1. Bezpośrednio po tym, już w 65 minucie Jakuc zespołu Ślęza Wrocław zdobyła kolejnego gola, dając swojej drużynie prowadzenie 2:1. W 70 minucie to Marcjan z drużyny Ślęza Wrocław wpisał się na listę strzelców, podwyższając wynik na 3:1 dla gości. Sytuacja dla Gwarka stawała się coraz trudniejsza. Na osiem minut przed końcem meczu (82 minuta) Pisarczuk ponownie pokazał swoje umiejętności strzeleckie i zdobył czwartego gola dla Ślęzy Wrocław.

Wynik meczu ustalił się na korzyść gości - Gwarek Tarnowskie Góry przegrał ten pojedynek z wynikiem 1:4. Podsumowując, cały mecz zakończył się wynikiem: Gwarek Tarnowskie Góry: 1, Ślęza Wrocław: 4.

W meczu pomiędzy drużynami Gwarek Tarnowskie Góry a Ślęza Wrocław zwyciężyła drużyna Ślęzy, zdobywając 3 punkty. Obecnie Ślęza Wrocław zajmuje 5. miejsce w tabeli, wygrywając 9 meczy, remisując 3 mecze i przegrywając 6 meczy. Aktualnie mają na swoim koncie 30 punktów. Natomiast Gwarek Tarnowskie Góry plasuje się na 12. miejscu w tabeli, wygrywając 5 meczy, remisując 4 mecze i przegrywając 9 meczy. Ich aktualna suma punktów wynosi 19.

III Liga - Grupa 3 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Gwarkiem Tarnowskie Góry a Ślęzą Wrocław, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Unii Turza Śląska z Gwarkiem Tarnowskie Góry odbędzie się 3 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Miejskim we Wodzisławiu Śląskim. Natomiast mecz Ślęzy Wrocław z Górnikiem Polkowice zostanie rozegrany dzień wcześniej, czyli 2 marca 2024 roku o godzinie 14:30 na stadionie Kompleksu Piłkarskiego 1 Ks Ślęza we Wrocławiu.