piłka nożna

Autor: pixabay.com

Remis w La Liga: Villarreal - Mallorca 1:1, Villarreal gra w osłabieniu

2024-01-20 7:00

W dniu 20-01-2024 o godzinie 16:15 w miejscowości Villarreal na stadionie La Cerámica odbył się mecz pomiędzy drużynami Villarreal i Mallorca w ramach 21. kolejki La Liga. Wynik spotkania to remis 1:1, a

Poprzednie mecze Villarreal - Mallorca

W ostatnich trzech meczach między Villarrealem a Mallorką padło łącznie 15 goli. Pierwsze spotkanie, które odbyło się na stadionie Ciudadvalencia w miejscowości Valencia, zakończyło się wynikiem 0:2 na korzyść Mallorki. Drugi mecz, rozegrany na stadionie Visit Mallorca w Palma de Mallorca, zakończył się wynikiem 4:2 dla Mallorki. Ostatni mecz, który odbył się na stadionie Mallorca Son Moix również w Palma de Mallorca, zakończył się wynikiem 0:1 na korzyść Villarrealu. Stosunek bramek w rozegranych meczach Mallorca: 6, Villarreal: 3

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Villarrealu z Mallorką zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. W 27 minucie zawodnik Larin z drużyny Mallorca otrzymała żółtą kartkę za tripping. W 44 minucie Sorloth z drużyny Villarreal został ukarany żółtą kartką za faul. Jednak w ostatniej minucie pierwszej połowy, czyli w 45+1 minucie, gracz o nazwisku Sorloth strzelił gola dla zespołu Villarrealu.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Villarrealu z Mallorką, który odbył się w Villarreal, obie drużyny miały wiele zmian personalnych. Wynik z pierwszej połowy, gdzie Villarreal prowadził 1:0, nie uległ zmianie do końca spotkania.

W 58 minucie trener Mallorki dokonał zmiany w składzie, wprowadzając na boisko Pratsa za Sancheza. W 63 minucie zawodnik Reina z drużyny Villarreal otrzymał czerwoną kartkę. W odpowiedzi na to, trener Villarrealu dokonał zmiany w składzie w 70 minucie, wprowadzając Guedesa za Akhomacha. W 80 minucie trener Mallorki dokonał trzech kolejnych zmian: Costę zastąpił Lato, Mascarella zastąpił Samu Costę, a Muriqiego Larina. W 82 minucie Kiko z drużyny Villarreal otrzymał żółtą kartkę za faulowanie przeciwnika.

Minutę później Morlanes z drużyny Mallorki również otrzymał żółtą kartkę za podobne przewinienie. W 84 minucie trener Villarrealu dokonał kolejnej zmiany w składzie, wprowadzając Triguerosa za Baenę. Wkrótce potem Capoue wszedł na boisko za Coquelina. W 88 minucie trener Mallorki dokonał ostatniej zmiany, wprowadzając Llabresa za Dardera. W doliczonym czasie gry, w 90+1 minucie, Llabres strzelił gola dla drużyny Mallorki, wyrównując wynik na 1:1.

Podsumowując cały mecz, Villarreal zremisował z Mallorką 1:1.

Gole oczekiwane 1.83 0.45

Podsumowując sytuację drużyn Villarreal i Mallorca, przed meczem Villarreal zajmował 14. miejsce w tabeli, a Mallorca 15. miejsce. Do tej pory Villarreal wygrał 5 meczy, zremisował 4 mecze i przegrał 11 meczy, co dało im sumę 19 punktów. Natomiast Mallorca wygrała 3 mecze, zremisowała 10 mecze i przegrała 7 meczy, co również dało im sumę 19 punktów. W tym konkretnym meczu obydwie drużyny zdobyły po jednym punkcie, co oznacza, że aktualnie zarówno Villarreal jak i Mallorca mają po 20 punktów na swoim koncie.

La Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Villarrealem a Mallorką, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Barcelony z Villarrealem odbędzie się 27 stycznia 2024 roku o godzinie 18:30 na stadionie Olímpic Lluís Companys w Barcelonie. Natomiast mecz Mallorki z Realem Betis odbędzie się tego samego dnia o godzinie 21:00 na stadionie Mallorca Son Moix w Palma de Mallorca.