piłka nozna

Autor: Bartosz Orliński / AI Radość po zdobyciu bramki

Solidna obrona Kotwicy Kołobrzeg w meczu z Olimpią Grudziądz - wynik 0:0

2024-03-02 7:00

W dniu 02-03-2024 o godzinie 17:00 w Grudziądzu odbył się mecz pomiędzy Olimpią Grudziądz a Kotwicą Kołobrzeg w ramach 22 kolejki II Ligi. W tym spotkaniu żadna z drużyn nie zdobyła gola.

W pierwszej połowie dzisiejszego meczu Olimpia Grudziądz kontra Kotwica Kołobrzeg, która odbyła się w Grudziądzu, gospodarze nie zdołali zdobyć żadnej bramki. Wynik na koniec pierwszej połowy wynosił 0:0. W 37 minucie zawodnik drużyny Kotwica Kołobrzeg, Murawski, otrzymał żółtą kartkę.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Olimpia Grudziądz z Kotwicą Kołobrzeg, który odbył się w Grudziądzu, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola. Od samego początku spotkania obie ekipy starały się przejąć inicjatywę, jednak brakowało im skuteczności w końcówce akcji. W 57 minucie sędzia ukarał żółtą kartką zawodnika Olimpii Grudziądz - Freleka.

Kilka minut później, w 63 minucie, podobny los spotkał Petrovica z drużyny Kotwicy Kołobrzeg. W 67 minucie kolejną żółtą kartkę otrzymał cała drużyna Olimpii Grudziądz. W 68 minucie trener Olimpii Grudziądz dokonał dwóch zmian w swoim zespole: Jarzec wszedł na boisko, zastępując Rycherta, a Rabet zmienił Yampola. Wkrótce potem, w 72 minucie, kolejna zmiana w Olimpii - Sikorski wszedł na boisko za Freleka. W 74 minucie Rabet został ukarany żółtą kartką za faul na przeciwniku.

Sytuacja stała się bardziej nerwowa i agresywna, co doprowadziło do czerwonej kartki dla Petrovica z Kotwicy Kołobrzeg w 80 minucie. W 85 minucie trener Olimpii Grudziądz dokonał dwóch kolejnych zmian: Glapka wszedł na boisko, zastępując Czarnowskiego, a Kurowski zmienił Cichona. W doliczonym czasie gry, w 90+2 minucie, Jarzec został ukarany żółtą kartką. Mecz zakończył się wynikiem: Olimpia Grudziądz: 0, Kotwica Kołobrzeg: 0.

Podsumowując sytuację drużyn Olimpia Grudziądz i Kotwica Kołobrzeg, przed meczem Kotwica zajmowała pierwsze miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 12 wygranych, 4 remisy i 5 porażek. Suma ich punktów wynosiła 40. Natomiast Olimpia Grudziądz znajdowała się na 18. miejscu w tabeli, mając na swoim koncie 4 wygrane, 5 remisów i 11 porażek. Suma ich punktów wynosiła 17. W meczu obie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Po dodaniu tych punktów aktualna sytuacja prezentuje się następująco: Olimpia Grudziądz ma teraz 18 punktów, a Kotwica Kołobrzeg ma ich już 41.

II Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Olimpią Grudziądz a Kotwicą Kołobrzeg, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Olimpii Grudziądz z Olimpią Elbląg odbędzie się 6 marca 2024 roku o godzinie 18:00 na stadionie Miejskim Im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu. Natomiast Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z SKRĄ Częstochowa 10 marca 2024 roku o godzinie 14:15 na stadionie Miejskim Im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu.