Wąskie zwycięstwo Realu Betis nad Granadą CF

2024-01-13 7:00

W Sewilli na stadionie Benito Villamarín odbył się mecz 20. kolejki La Liga pomiędzy Realem Betis a Granadą CF, który rozpoczął się o godzinie 21:00 w dniu 13 stycznia 2024 roku. W tym spotkaniu Real Betis zdobył jednego gola, podczas gdy Granada CF nie zdołała strzelić żadnego.

Poprzednie mecze Real Betis - Granada CF

W ostatnich trzech meczach pomiędzy Realem Betis a Granadą CF zanotowano różne wyniki. Pierwsze spotkanie odbyło się na stadionie Nuevo Los Cármenes w Granadzie 13 września 2021 roku, gdzie Granada CF przegrała z Realem Betis 1:2. Drugi mecz miał miejsce na stadionie Benito Villamarín w Sewilli 15 maja 2022 roku, gdzie Real Betis pokonał Granadę CF 2:0. Ostatnie starcie miało miejsce na stadionie Nuevo Los Cármenes w Granadzie 28 września 2023 roku i zakończyło się remisem 1:1. Stosunek bramek w rozegranych meczach Granada CF: 2, Real Betis: 5

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Realu Betis z Granadą CF zakończyła się bezbramkowym remisem. W 13 minucie zawodnik drużyny Granada CF, Bruno Mendez, otrzymał żółtą kartkę za faul. W 19 minucie doszło do zmiany w składzie Realu Betis - Diao wszedł na boisko, zastępując Pereza. W 33 minucie Uzuni z drużyny Granada CF została ukarany żółtą kartką za trzymanie przeciwnika. Na koniec pierwszej połowy, w 43 minucie Batalla z drużyny Granada CF również otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Real Betis z Granadą CF, który odbył się w Sewilli, gospodarze zdołali zdobyć jedynego gola, kończąc spotkanie wynikiem 1:0 na swoją korzyść.

W 50 minucie trener Realu Betis dokonał zmiany w składzie, wprowadzając Bustę za Ruibala. Sześć minut później Sokratis otrzymał żółtą kartkę za faulowanie przeciwnika. W 65 minucie Diao również został ukarany żółtą kartką za symulowanie. W 68 minucie trener Granady CF dokonał podwójnej zmiany, wprowadzając Arezo za Callejona oraz Gumbau za Ruiza. Również w tej samej minucie trener Realu Betis zdecydował się na zmianę, wprowadzając Fekira za Williana Jose.

W 76 minucie Isco strzelił gola dla Realu Betis, dając swojej drużynie prowadzenie. W 82 minucie Arezo oddał strzał na bramkę Granady CF, jednak po weryfikacji systemem VAR gol nie został uznany ze względu na spalony. W 87 minucie trener Granady CF dokonał kolejnej zmiany, wprowadzając Honglę za Villara oraz Puertasa za Uzuniego. W doliczonym czasie gry Isco otrzymał żółtą kartkę za faulowanie przeciwnika, a w 90+4 minucie Puertas również został ukarany żółtą kartką za podobne przewinienie. W ostatniej minucie gry trener Granady CF dokonał ostatniej zmiany, wprowadzając Melendo za Bruno Mendeza.

Cały mecz zakończył się wynikiem: Real Betis 1, Granada CF 0.

Gole oczekiwane 1.76 0.41

Real Betis jest obecnie na 8. miejscu w tabeli, mając 31 punktów. Drużyna wygrała 6 meczów, zremisowała 10 i przegrała 3. Ich aktualna forma jest dobra, zdobywając 3 punkty w ostatnim meczu. Z drugiej strony, Granada CF zajmuje 19. miejsce w tabeli, mając tylko 11 punktów. Drużyna wygrała tylko 2 mecze, zremisowała 5 i przegrała aż 12. Ich forma jest słaba i potrzebują poprawy. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami Real Betis pokonał Granadę CF i zdobył kolejne 3 punkty. To oznacza, że aktualnie Real Betis ma już 31 punktów, podczas gdy Granada CF nadal ma tylko 11 punktów.

La Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Realem Betis a Granadą CF, możemy już zaplanować kolejne spotkania obydwóch drużyn. Mecz Realu Betis z Barceloną odbędzie się 21 stycznia 2024 roku o godzinie 18:30 na stadionie Benito Villamarín w Sewilli. Natomiast Granada CF zmierzy się z Atletico Madryt dzień później, czyli 22 stycznia 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie Nuevo Los Cármenes w Granadzie. Będzie to kolejna okazja dla kibiców obydwu klubów, aby wspierać swoje ulubione drużyny i cieszyć się emocjonującymi widowiskami piłkarskimi.