Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Wielka walka i remis w meczu Miedź Legnica - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2023-12-18 7:00

W dniu 18-12-2023 o godzinie 18:00 na stadionie Im. Orła Białego w Legnicy odbył się mecz pomiędzy drużynami Miedzi Legnica i Bruk-Bet Termalicą Nieciecza w ramach 19 kolejki I Ligi. Wynik tego spotkania to remis 2:2, gdzie obie drużyny zdobyły po 2 gole.

Poprzednie mecze Miedź Legnica - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

W ostatnich trzech meczach pomiędzy Miedzią Legnica a Bruk-Bet Termalicą Nieciecza padło łącznie 14 goli. Pierwsze spotkanie, które odbyło się na stadionie Im. Orła Białego w Legnicy, zakończyło się wynikiem 3:2 dla Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Drugi mecz, rozegrany na stadionie Termaliki Bruk-Bet w Niecieczy, zakończył się zwycięstwem Miedzi Legnica 2:0. Ostatnie starcie, które miało miejsce na stadionie Sportowy Bruk-Bet Termalica w Niecieczy, zakończyło się wynikiem 4:1 dla Miedzi Legnica. Stosunek bramek w rozegranych meczach Bruk-Bet Termalica Nieciecza: 4, Miedź Legnica: 8

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Miedzi Legnica z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza zakończyła się wynikiem 1:0 dla Miedzi Legnica. W 27 minucie zawodnik o nazwisku Drygas strzelił gola dla drużyny Miedzi Legnica. W 43 minucie doszło do zmiany w drużynie Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, gdzie gracz Jakubik wszedł na boisko, zastępując Trubeha.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Miedź Legnica zmierzyła się z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Po pierwszej połowie wynik był korzystny dla Miedzi Legnica, która prowadziła 1:0. Jednak w drugiej połowie obie drużyny zdołały strzelić po jednym golu, co doprowadziło do remisu 2:2.

W 55 minucie to zawodnik o nazwisku Drygas zdobył bramkę dla Miedzi Legnica, dając swojej drużynie prowadzenie. Jednak w 83 minucie Jakubik strzelił gola dla Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, wyrównując wynik. W ostatnich minutach meczu obie drużyny dokonały kilku zmian personalnych. W 86 minucie Drygas został zastąpiony przez Bogacza, a Lehaire przez Tronta w drużynie Miedzi Legnica. W tej samej minucie Tront otrzymał żółtą kartkę.

W 90+5 minucie Kasperkiewicz wszedł na boisko zastępując Putivtseva w Bruk-Bet Termalika Nieciecza. W doliczonym czasie gry, czyli w 90+6 minucie Jakubik otrzymał żółtą kartkę za faul. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Radwański zdobył bramkę dla Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, wyrównując wynik na 2:2. Podsumowując, mecz pomiędzy Miedzią Legnica a Bruk-Bet Termalicą Nieciecza zakończył się remisem 2:2.

Podsumowując sytuację drużyn Miedź Legnica i Bruk-Bet Termalica Nieciecza, przed meczem Miedź Legnica zajmowała 8. miejsce w tabeli, a Bruk-Bet Termalica Nieciecza 10. miejsce. Do tej pory Miedź Legnica wygrała 7 meczy, zremisowała 6 i przegrała 4, co dało im sumę punktów wynoszącą 27. Natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrała 7 meczy, zremisowała 5 i przegrała 6, co dało im sumę punktów wynoszącą 26. W tym konkretnym meczu obydwie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Po dodaniu tych punktów aktualnie Miedź Legnica ma 28 punktów, a Bruk-Bet Termalica Nieciecza ma 27 punktów.

I Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy Miedzią Legnica a Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, już wiemy o kolejnych meczach obydwóch zespołów. Mecz Górnika Łęcznej z Miedzią Legnica odbędzie się 17 lutego 2024 roku na stadionie Bogdanka Arena w Łęcznej. Natomiast mecz Bruk-Bet Termaliki Nieciecza z Chrobrym Głogów również odbędzie się 17 lutego 2024 roku, jednak na stadionie Sportowy Bruk-Bet Termalica w Niecieczy. Będzie to kolejna okazja dla obu drużyn do zaprezentowania swoich umiejętności i walki o zwycięstwo.