piłka nożna

Autor: pixabay.com Bramkarz wznawia grę

Wielkie emocje w meczu Korona Kielce - Legia Warszawa, 3:3

2024-02-25 7:00

W dniu 25-02-2024 o godzinie 17:30 odbył się mecz pomiędzy Koroną Kielce a Legią Warszawa w ramach 22 kolejki Ekstraklasy. Spotkanie miało miejsce na stadionie Suzuki Arena w Kielcach. Wynik tego meczu to remis 3:3.

Poprzednie mecze Korona Kielce - Legia Warszawa

W ostatnich trzech meczach pomiędzy Koroną Kielce a Legią Warszawa zanotowano różne wyniki. Pierwsze spotkanie odbyło się na stadionie Miejskim Legii Warszawa Im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie 29 stycznia 2023 roku. W tym meczu Legia Warszawa zdobyła 3 gole, a Korona Kielce 2, co ostatecznie przyniosło zwycięstwo dla drużyny gospodarzy. Drugie spotkanie miało miejsce również na stadionie Miejskim Legii Warszawa Im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie 20 sierpnia 2023 roku. Tym razem jedynego gola zdobyła Legia Warszawa, co pozwoliło im wygrać ten mecz. Ostatni mecz został rozegrany na stadionie Suzuki Arena w Kielcach 6 grudnia 2023 roku. W tym spotkaniu Korona Kielce zdobyła 2 gole, a Legia Warszawa tylko jeden. Dzięki temu zwycięstwu drużyna z Kielc odniosła triumf nad warszawskim rywalem. Podsumowując, w trzech ostatnich meczach pomiędzy Koroną Kielce a Legią Warszawa obydwie drużyny miały swoje sukcesy, ale ostatecznie to Korona Kielce wygrała najważniejsze spotkanie. Stosunek bramek w rozegranych meczach Korona Kielce: 4, Legia Warszawa: 5

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Korony Kielce z Legią Warszawa zakończyła się wynikiem 1:2. Już w 3 minucie Hofmayster z drużyny Korony Kielce otrzymał żółtą kartkę. Trzy minuty później, w 6 minucie, gracz o nazwisku Kramer strzelił gola dla Legii Warszawa. W 9 minucie Jedrzejczyk z drużyny Legia Warszawa również został ukarany żółtą kartką. W 30 minucie to ponownie Kramer zdobył bramkę dla Legii Warszawa.

Na koniec pierwszej połowy, w 45 minucie, Remacle strzelił gola dla Korony Kielce.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Korony Kielce z Legią Warszawa, który odbył się w Kielcach, obie drużyny zaprezentowały wysoką jakość gry. Wynik z pierwszej połowy, gdzie Korona Kielce zdobyła 1 gola, a Legia Warszawa 2 gole, uległ zmianie na końcowy remis 3:3. Na początku drugiej połowy trener Korony Kielce dokonał dwóch zmian w składzie. Gracz Fornalczyk wszedł na boisko zastępując Nono, a Trejo zastąpił Blanika. W drużynie Legii Warszawa również doszło do zmiany - Kapuadi wszedł na boisko zastępując Jedrzejczyka.

W 55 minucie zawodnik Kun z drużyny Legii Warszawa otrzymał żółtą kartkę. W 60 minucie Gual strzelił gola dla Legii Warszawa, podnosząc wynik na 3:1 dla gości. W odpowiedzi na to, w 69 minucie Shikavka zdobył bramkę dla Korony Kielce, zmniejszając przewagę rywali. W 73 minucie Kapustka strzelił gola dla Legii Warszawa, jednak po weryfikacji systemem VAR gol został anulowany ze względu na spalony. Trener Korony Kielce dokonał kolejnej zmiany w 73 minucie, wprowadzając Dalmau na boisko zastępując Godinho.

W 79 minucie trener Legii Warszawa dokonał zmiany, a Rejczyk wszedł na boisko zastępując Kapustkę. W 82 minucie Pekhart wszedł na boisko zastępując Kramera w drużynie Legii Warszawa. W 84 minucie Remacle otrzymał żółtą kartkę w drużynie Korony Kielce. W doliczonym czasie gry, w 90+2 minucie, Dalmau strzelił gola dla Korony Kielce, ustalając wynik na remis 3:3. W ostatnich minutach meczu Pankov z drużyny Legii Warszawa otrzymał żółtą kartkę w 90+5 minucie, a Zator z Korony Kielce otrzymał żółtą kartkę w 90+6 minucie.

Podsumowując cały mecz, Korona Kielce zremisowała z Legią Warszawa wynikiem 3:3.