Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Wielkie emocje w Płocku. Czerwone kartki i gol dla Znicza

2023-11-26 21:12

Na stadionie Orlen w Płocku odbył się mecz pomiędzy Wisłą Płock a Zniczem Pruszków w ramach 16. kolejki I Ligi. Gospodarze niespodziewanie przegrali ze Zniczem, a wynik brzmiał 0:1.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Wisły Płock z Zniczem Pruszków zakończyła się wynikiem 0:0. W 14 minucie sędzia ukarał żółtą kartką Nagamatsu z drużyny Znicz Pruszków. W 26 minucie to samo spotkało Niepsuja z drużyny Wisły, a w 36 minucie Szymańskiego, również zawodnika z Płocka.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Jednak w 55 minucie trener Wisły Płock postanowił dokonać zmiany i na boisko wszedł Jimenez, zastępując Szczutowskiego.

W 58 minucie żółtą kartkę otrzymał Tkachuk z drużyny Znicz Pruszków. Niestety dla gospodarzy, w 63 minucie to Znicz Pruszków zdobył bramkę dzięki Nagamatsu. W tej samej minucie trener Znicza dokonał zmiany, a Proczek wszedł na boisko, zastępując Krajewskiego. W 72 minucie Tkachuk otrzymał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. W odpowiedzi na to trener Znicza przeprowadził dwie zmiany - Krocz wszedł za Cegiełkę, a Wojcicki za Tabarę - w 74 minucie.

W 76 minucie trener Wisły Płock również dokonał zmiany i Srecković wszedł za Janusa na boisko. Niestety dla gospodarzy sytuacja jeszcze bardziej się pogorszyła w 78 minucie, gdy Szymański otrzymał czerwoną kartkę. W końcowej fazie meczu trener Znicza przeprowadził ostatnią zmianę, a Nowak wszedł za Wawszczyka w 87 minucie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem: Wisła Płock 0, Znicz Pruszków 1.

I Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Wisłą Płock a Zniczem Pruszków, informujemy o kolejnych spotkaniach obydwóch zespołów. Mecz pomiędzy Resovią Rzeszów a Wisłą Płock odbędzie się 2 grudnia 2023 roku o godzinie 20:00 na stadionie w Rzeszowie. Natomiast mecz Znicza Pruszków z Odrą Opole zaplanowany jest na 3 grudnia 2023 roku o godzinie 18:00 na stadionie Znicza w Pruszkowie.