piłka nożna

Autor: pixabay.com

Zwycięstwo rezerw ŁKS-u. Tkocz i Koprowski bohaterami meczu

2023-11-26 21:28

W dniu 26 listopada 2023 roku o godzinie 17:30 w Łodzi odbył się mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II i Wisła Puławy, w ramach 19. kolejki II Ligi. W wyniku tego spotkania drużyna ŁKS Łódź II zwyciężyła, zdobywając 2 bramki, natomiast Wisła Puławy strzeliła tylko jedną bramkę.

W pierwszej połowie dzisiejszego meczu ŁKS-u Łódź II z Wisłą Puławy, który odbywał się w Łodzi, gospodarze nie zdołali zdobyć ani jednej bramki. Wynik na koniec pierwszej połowy wynosił 0:0. W 8 minucie sędzia ukarał żółtą kartką Putona z drużyny Wisły Puław.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu gospodarze wyszli na boisko z determinacją. W 46 minucie trener ŁKS-u dokonał zmiany, wprowadzając na boisko Lorenca za Małachowskiego. Jednak już w 47 minucie Zając otrzymał żółtą kartkę za faul.

Kolejną żółtą kartkę otrzymał Ricardo Goncalves z drużyny ŁKS-u w 49 minucie. W 61 minucie trener ponownie dokonał zmiany, tym razem Młynarczyk wszedł za Glapkę. W kolejnej minucie Dynel zastąpił Ricardo Goncalvesa. W 63 minucie Tkocz z Wisły Puławy również otrzymał żółtą kartkę. W 64 minucie graczu Koprowski zdobył bramkę dla drużyny ŁKS-u Łódź II z rzutu karnego, dając swojej drużynie prowadzenie.

Jednak już w 66 minucie Tkocz otrzymał czerwoną kartkę i Wisła Puławy musiała kontynuować mecz w osłabieniu. W 70 minucie trener Wisły Puław dokonał dwóch zmian: Gałązka wszedł na boisko za Janickiego, a Kołtanski zastąpił Kumocha. W 78 minucie Kuźma z drużyny ŁKS-u otrzymał żółtą kartkę. W 79 minucie trener Wisły Puławy dokonał dwóch zmian: Kargulewicz wszedł na boisko za Retlewskiego, a Szymanek zastąpił Nojszewskiego. Natomiast trener drużyny ŁKS-u dokonał jednej zmiany, wprowadzając Sławinskiego za Balongo.

W 83 minucie Kargulewicz zdobył bramkę dla Wisły Puławy, doprowadzając do wyrównania wyniku. Jednak w 89 minucie Koprowski ponownie strzelił golaz rzutu karnego, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo. W doliczonym czasie gry Kamon otrzymał żółtą kartkę w 90+1 minucie, a Sławinski również otrzymał zobaczył żóltą kartkę w 90+2 minucie. Cały mecz zakończył się wynikiem: ŁKS Łódź II: 2, Wisła Puławy: 1.

II Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między ŁKS-em Łódź II a Wisłą Puławy, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Chojniczanki Chojnice z ŁKS-em Łódź II odbędzie się 2 grudnia 2023 roku o godzinie 14:30 na stadionie Miejskim w Chojnicach. Natomiast mecz Stali Stalowa Wola z Wisłą Puławy zostanie rozegrany dzień później, czyli 3 grudnia 2023 roku o godzinie 14:00 na stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. Będzie to kolejna okazja dla obu drużyn, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdobyć cenne punkty w rozgrywkach.