piłka nozna

Autor: Bartosz Orliński / AI Radość po zdobyciu bramki

Wyrównane siły: Dinamo Zagrzeb - Real Betis 1:1 po skromnej jednej bramce na zespół!

2024-02-22 7:00

W dniu 22-02-2024 o godzinie 18:45 odbył się mecz pomiędzy Dinamem Zagrzeb a Realem Betis w ramach Liga Konferencji Europy Knockout Round Play-offs. Spotkanie miało miejsce na stadionie Maksimir w Zagrzebiu. Wynik tego spotkania to remis 1:1.

Poprzedni mecz dwumeczu między Dinamem Zagrzeb a Realem Betis

W meczu pomiędzy Realem Betis a Dinamem Zagrzeb padł wynik 0:1 na korzyść drużyny Dinama Zagrzeb. Spotkanie odbyło się na stadionie Benito Villamarín w Sewilli. Jedynego gola zdobył zespół Dinama Zagrzeb.

W pierwszej połowie dzisiejszego meczu Dinama Zagrzeb z Realem Betis, który odbył się w Zagrzebiu, gospodarze nie zdołali zdobyć żadnego gola, podczas gdy Real Betis objął prowadzenie po trafieniu Bakambu w 38 minucie. W 40 minucie zawodnik Dinama Zagrzeb, Petkovic, otrzymał żółtą kartkę za faul łokciem.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Dinamem Zagrzeb a Realem Betis padł remis 1:1. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Realu Betis 1:0, jednak w drugiej części gry Dinamo Zagrzeb zdołało wyrównać wynik. Na początku drugiej połowy, w 46 minucie, trener Realu Betis dokonał zmiany w składzie, wprowadzając Williana Jose na boisko zamiast Bakambu. Trzy minuty później żółtą kartkę otrzymał Jakirovic z drużyny Dinama Zagrzeb.

W 57 minucie Ruibal z Reala Betis również został ukarany żółtą kartką. W 59 minucie Kaneko strzelił gola dla Dinama Zagrzeb, doprowadzając do wyrównania wyniku. Jednak już minutę później trener Realu Betis dokonał kolejnej zmiany, wprowadzając na boisko Bellérina za Diaa. W 69 minucie Carvalho z Reala Betis otrzymał żółtą kartkę za brutalność. W kolejnej minucie trener Realu Betis ponownie dokonał zmiany, tym razem Rodri wszedł na boisko zastępując Ruibala.

W 75 minucie trener Dinama Zagrzeb postanowił dokonać zmiany i Spikic wszedł na boisko za Kaneko. W 80 minucie trener Realu Betis również dokonał zmiany, wprowadzając Pleguezuelo za Mirandę. W 86 minucie kolejna zmiana w drużynie Dinama Zagrzeb - Kulenovic wszedł na boisko zastępując Hoxhę. W doliczonym czasie gry, w 90+4 minucie, trener Dinama Zagrzeb dokonał ostatniej zmiany, wprowadzając Halilovica za Sucica. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1, gdzie jedynego gola dla Dinama Zagrzeb strzelił Kaneko w 59 minucie.

Gole oczekiwane 1.48 0.73

Statystyki obu zespołów przed ich wspólnym meczem wyglądały w sposób następujący:

Zespół Dinamo Zagrzeb rozegrał w ramach Ligi Konferencji Europy łącznie 7 meczów. Wygrali 4 z nich, nie zremisowali ani razu, a przegrali 3. Zdobyli w sumie 11 goli, z czego 8 na swoim boisku i 3 na wyjazdach. Najwyższy wynik jaki udało im się osiągnąć na własnym boisku to zwycięstwo 5-1, natomiast na wyjazdach najlepszym wynikiem było zwycięstwo 0-2. Średnia ilość zdobywanych przez Dinamo Zagrzeb goli na mecz wynosiła 1.6. Zespół Real Betis rozegrał w ramach Ligi Konferencji Europy tylko jeden mecz.

Niestety, nie udało im się go wygrać ani zremisować, przegrywając jednocześnie. Nie zdobyli żadnego gola ani na swoim boisku, ani na wyjazdach. Średnia ilość zdobywanych przez Real Betis goli na mecz wynosiła więc 0.0.

Podsumowując, drużyna Dinamo Zagrzeb zdobyła w sumie 4 punkty, złożone z jednego zwycięstwa, jednego remisu i braku przegranych. Strzelili 2 gole i stracili 1 gola. Drużyna Real Betis zdobyła tylko 1 punkt, zremisowali jeden mecz i przegrali jeden. Strzelili 1 gola i stracili 2 gole.

Zespół Dinamo Zagrzeb przeszedł do kolejnej rundy.