SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Bogusław Leśnodorski otwarcie krytykuje piłkarzy Legii Warszawa: KATASTROFA

Bogusław Leśnodorski otwarcie krytykuje piłkarzy Legii Warszawa: KATASTROFA

30.11.2015, godz. 10:23
Bogusław Leśnodorski, Legia Warszawa
foto: EAST NEWS

Legia Warszawa szczęśliwie zremisowała z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:2 w meczu 17. kolejki Ekstraklasy. Gola na wagę jednego punktu dopiero w 93. minucie strzelił Stojan Vranjes. Po końcowym gwizdku zawodnikom stołecznego zespołu dostało się nie tylko od własnych kibiców, lecz również od prezesa klubu.

Legia Warszawa skompromitowała się w Bielsku-Białej. Podopieczni Stanisława Czerczesowa zaledwie zremisowali z Podbeskidziem 2:2 i trzeba przyznać, że mogą mówić o sporym szczęściu. Gola dającego jeden punkt w spotkaniu z "Góralami" strzelił Stojan Vranjes wykorzystując spore zamieszanie w polu karnym.

Po końcowym gwizdku wicemistrzowie Polski podeszli do własnych kibiców, żeby podziękować im za doping. Ci nie pozostawili na nich suchej nitki, wygwizdali ich oraz krzyczeli" Co wy robicie? Wy naszą Legię hańbicie".

Zobacz: Legia Warszawa ZBŁAŹNIŁA się w Bielsku! Wicemistrz Polski traci już 10 punktów do lidera z Gliwic

Emocjonalnie zareagował też Bogusław Leśnodorski, który za pośrednictwem Twittera wyraził swoje zdanie na temat dwóch graczy Legii.

- "Nigdy tego nie robię ale... Ondrej i Kuchy katastrofa dzisiaj... bez środka pola i jednego skrzydła graliśmy" - napisał prezes stołecznego klubu.

Wpis Bogusława Leśnodorskiego wywołał burzę komentarzy wśród środowiska piłkarskiego. Zobaczcie sami.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: