SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław NA ŻYWO. Ekstraklasa transmisja w TV i ONLINE STREAM

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław NA ŻYWO. Ekstraklasa transmisja w TV i ONLINE STREAM

05.03.2017, godz. 15:27
Jacek Góralski, Jagiellonia Białystok
foto: Super Express

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław NA ŻYWO. Mecz Jagiellonia - Śląsk LIVE w Internecie. Ekstraklasa ONLINE ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy Jaga utrzyma tempo czołówki ligowej tabeli? Piłkarze Michała Probierza po zeszłotygodniowej porażce z Wisłą w Krakowie muszą pokonać wrocławian. Gdzie transmisja w TV z meczu Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław?

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław NA ŻYWO. Mecz Jagiellonia - Śląsk LIVE w Internecie. Ekstraklasa ONLINE ZA DARMO. Transmisja w TV. Białostoczczanie wciąż liczą się w walce o tytuł mistrza Polski. Po porażce z Wisłą w Krakowie ich sytuacja w tabeli znacznie się jednak skomplikowała. Jaga ma już tyle samo punktów, ile rozpędzająca się Legia Warszawa. A prowadząca Lechia Gdańsk uciekła już zawodnikom z Podlasia na dystans czterech punktów.

Wrocławianie nie będą jednak łatwym rywalem. Ekipa Jana Urbana to w tej chwili najmniej skuteczna ekipa ligowej tabeli. Ledwie 22 strzelone gole w 23 spotkaniach to wynik koszmarny. Mimo to na Dolnym Śląsku wciąż głośno wspomina się o walce o czołową ósemkę ligi. - Musimy sobie poradzić z tym. Jest u nas Łukasz Zwoliński, który na pewno też pod tym względem nam powinien pomóc - stwierdził były szkoleniowiec Legii Warszawa i Lecha Poznań.

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Jagiellonia - Śląsk rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:30. Transmisja w TV na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: