Tomasz Brzyski

Autor: Przemek Kamiński Tomasz Brzyski

Legia - Chojniczanka: Tomasz Brzyski i jego CUDOWNY GOL! [WIDEO]

2015-11-19 8:28

Legia Warszawa nie zostawiła Chojniczance Chojnice złudzeń, kto jest lepszy. Goście sensacyjnie prowadzili, ale potem wicemistrzowie Polski zupełnie przejęli inicjatywę. Ozdobą meczu 1/4 finału Pucharu Polski była bez wątpienia cudowna bramka Tomasza Brzyskiego.

W piewrszym meczu drużyna Stanisława Czeczesowa pokonała w Chojnicach I-ligowego rywala 2:1. Rewanż wydawał się formalnością, ale to goście - za sprawą gola doświadczonego Arkadiusza Rybskiego - objęli prowadzenie. Odpowiedź gospodarzy była piorunująca: trafienia Vranjesa, Prijovicia i Brzyskiego przed przerwą, czwarte po przerwie Nikolicia.