Widzew kolejnym katem Cracovii! Czerwono w Łodzi!

2011-10-29 19:57

Cracovia znowu przegrywa! Nawet trener Dariusz Pasieka nie może znaleźć recepty na "dołek" krakowskiej ekipy. Tym razem pogromcą "Pasów" okazał się Widzew. Łodzianie wygrali na własnym stadionie 1:0, a na boisku zrobiło się "czerwono" - widzewiacy kończyli mecz w dziesiątkę, a Cracovia w... ósemkę!

Zwycięskiego gola zdobył już po dziewięciu minutach Przemysław Oziębała. Piłkarz Widzewa dostał prezent od Wojciecha Kaczmarka, który piąstkował wprost po nogi rywala.

Od 13.minuty gospodarze grali w dziesiątkę: Ugochukwu Ukah sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Visnakovsa, tuz przed polem karnym.

Przeczytaj koniecznie: Ekstraklasa. PGE GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin. Wynik 2:1. "Ścięli głowę" Urbanowi?!

Cracovia mogła wyrównać, ale zawodnicy „Pasów” albo mieli pecha, albo marnowali kolejne dogodne okazje.

Krakowianie kończyli spotkanie w… ośmiu! Aż trzech piłkarzy przyjezdnych (Bartczak, Kosanović i Puzigaca) zebrało bowiem po dwie żółte kartki i musiało opuścić boisko.