SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016: Polacy mają wolne. Szczęsny odpoczywa na łonie Mariny [ZDJĘCIE]

Euro 2016: Polacy mają wolne. Szczęsny odpoczywa na łonie Mariny [ZDJĘCIE]

03.06.2016, godz. 11:33
Wojciech Szczęsny
Wojciech Szczęsny wolny dzień spędził z ukochaną Mariną Łuczenko foto: snapchat.com

Początek Euro 2016 już za tydzień. Reprezentanci Polski rywalizację na czempionacie Starego Kontynentu zaczną 12 czerwca od spotkania z Irlandią Północną. Przed turniejem zespół Adama Nawałki zagra jeszcze w poniedziałek towarzysko z Litwą. Zawodnicy dostali od selekcjonera dwa dni wolnego, które spędzają z rodzinami.

Reprezentacja Polski na Euro 2016 ma przynajmniej wyjść z grupy. Taki plan minimum przed Adamem Nawałką nakreślił prezes PZPN Zbigniew Boniek. Selekcjoner wie, że gwarancją sukcesu jest nie tylko przygotowanie formy piłkarskiej, lecz także spokój w głowach piłkarzy. Dlatego też po przegranym spotkaniu towarzyskim z Holandią, Nawałka dał swoim zawodnikom dwa dni wolnego. Po raz kolejny biało-czerwoni spotkają się w Krakowie w sobotę. W poniedziałek w stolicy Małopolski Polacy zmierzą się z Litwą w ostatnim sparingu przed mistrzostwami Europy.

Wolny czas gwiazdy naszej kadry spędzają z najbliższymi. Wydaje się, że najlepiej wypoczywa Wojciech Szczęsny. Bramkarz niedawno zawarł związek małżeński z piosenkarką Mariną Łuczenko. To właśnie z wybranką serca golkiper postanowił spędzić ostatnie chwile w kraju przed wylotem do Francji. Marina pochwaliła się na Snapchacie zdjęciem piłkarza, który wypoczywa na jej... łonie.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: