SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Takie widoki ma na wczasach Krychowiak. I nie chodzi tylko o krajobraz...

Takie widoki ma na wczasach Krychowiak. I nie chodzi tylko o krajobraz...

21.06.2017, godz. 11:59
Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat
foto: Instagram

Powodzi się naszym piłkarzom. Kiedy oglądamy ich zdjęcia z wakacji, nie sposób im nie zazdrościć. Piękna pogoda, fantastystyczne klimaty i zapierające dech w piersiach widoki. Można by właściwie zorganizować konkurs na najlepsze wakacyjne miejsce polskich kadrowiczów. Kandydatem do zwycięstwa byłby Grzegorz Krychowiak, który pochwalił się fotografią z wypoczynku na Bora Bora.

To nie pierwsza wakacyjna destynacja Grzegorza Krychowiaka w tym roku. Pomocnik PSG wybrał się już wcześniej na wspólne wakacje z Wojciechem Szczęsnym, gdzie polscy piłkarze wraz z wybrankami regenerowali się przed meczem Polska - Rumunia. Niedawno Krychowiak zwiedzał ze swoją ukochaną Celią Jaunat Stany Zjednoczone, gdzie para zwiedziła najważniejsze miejsca.

Obecnie Krychowiak i Jaunat przebywają na Bora Bora. Piłkarz zamieścił na Instagramie zdjęcie z bajowych wakacji. Wydaje się, że pomocnik trafił do raju na ziemi. Może podziwiać zapierające dech w piersiach widoki, ale nie chodzi tylko o krajobraz, a także o jego seksowną partnerkę, która w skąpym stroju szalała na skuterze wodnym.

Somewhere on Pacific Ocean #borabora

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak) 20 Cze, 2017 o 12:56 PDT

Wciąż niejasna jest przyszłość Grzegorza Krychowiaka. Jest wiele klubów, które chętnie zatrudnią pomocnika reprezentacji Polski, ale nie można wykluczyć także opcji, że Polak zostanie w Paryżu i będzie walczył o wyjściowy skład.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: