SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Boruc żartuje z zataczającego się Peszki: Takiego go jeszcze nie widziałem! [WIDEO]

Boruc żartuje z zataczającego się Peszki: Takiego go jeszcze nie widziałem! [WIDEO]

04.04.2017, godz. 14:47
Artur Boruc, reprezentacja Polski
foto: EAST NEWS

Artur Boruc, podobnie jak większość kibiców, nie mógł wytrzymać ze śmiechu, gdy zobaczył Sławomira Peszkę w programie Canal+ "Turbokozak". Skrzydłowy reprezentacji Polski w konkurencji "nie kręć, że strzelisz" zaliczył spektakularną wywrotkę! "Takiego go jeszcze nie widziałem" - śmiał się Boruc.

Na Twitterze Canal+ Sport pojawił się najśmieszniejszy fragment z udziału Peszki w "Turbokozaku". W ostatniej konkurencji, która polega na szybkim kręceniu się wokół piłki, piłkarz Lechii Gdańsk dał z siebie wszystko. Biegł, ile miał sił w nogach, a to zadania nie ułatwia. Skrzydłowy niemiłosiernie się zakręcił, po czym ruszył w kierunku piłki ustawionej na 11. metrze.

"Nieprzypadkowo podjechałem taksówką" - śmiał się chwilę wcześniej Peszko, który komicznie się zataczał. Na dodatek, gdy już dobiegł do piłki, nie miał sił na uderzenie. Stracił równowagę i kopnął w powietrze! Ta scenka rozbawiła internautów, którzy często lubią żartować z reprezentanta Polski. W przeszłości był wyrzucany z kadry za afery alkoholowe. Dowcipem rzucił też Artur Boruc. Rozbawiony stwierdził, że w takim stanie swojego kolegi jeszcze nie widział.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: