SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Robert Lewandowski pluska się w basenie na rajskich wakacjach! [ZDJĘCIE]

Robert Lewandowski pluska się w basenie na rajskich wakacjach! [ZDJĘCIE]

22.05.2017, godz. 16:56
Robert Lewandowski świętuje mistrzostwo Niemiec
foto: Instagram

Robert Lewandowski skorzystał z wolnej chwili i udał się na urlop. Najlepszy polski piłkarz odpoczywa w ciepłych krajach wraz z żoną Anną Lewandowską i przyjacielem Tomaszem Zawiślakiem. Lewandowski bardzo często korzysta z kąpieli w ciepłym basenie. Odpoczynek bardzo mu się przyda po ciężkim sezonie.

To były wyczerpujące rozgrywki dla niego. Robert Lewandowski w minionym sezonie rozegrał 33 mecze w niemieckiej Bundeslidze (2777 minut), do tego doszły 4 spotkania w Pucharze Niemiec, a także 9 w Lidze Mistrzów. Oprócz tego ostatnie tygodnie z pewnością były dla niego mocno stresujące z powodu oczekiwania na narodziny córeczki Klary. Wreszcie 4 maja para doczekała przyjścia na świat pierwszego dziecka. Lewandowski bardzo cieszy się z narodzin, jak przyznał, już krótko po porodzie przewijał córeczkę.

Najlepszy polski piłkarz zasłużył na odpoczynek. Wraz z żoną Anną i przyjacielem Tomaszem Zawiślakiem wybrali się na zasłużony urlop. Robert Lewandowski z Tomkiem, jak za dawnych lat, pluskają się w basenie. Widać, że to basen na dachu ekskluzywnego hotelu, z przepięknym widokiem na morze. W takich warunkach Robert Lewandowski z pewnością nabierze sił i pełny werwy przyjedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski. Już 10 czerwca Polska zagra w eliminacjach do mistrzostw świata z Rumunią.

 

Short break with my boss! #friends #holiday #trip #amazing #place #view #rl9 #nofilter #huaweip10

Post udostępniony przez Tomek Zawiślak (@tomekzawislak_) 22 Maj, 2017 o 7:26 PDT

 

 

Info do wszystkich, przekaż dalej! ZA ROK WRACAMY NA TRON! #party #munich #friends #rl9

Post udostępniony przez Tomek Zawiślak (@tomekzawislak_) 20 Maj, 2017 o 2:12 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: