Adam Małysz

Autor: ALEX MARCINOWSKI / SUPER EXPRESS Adam Małysz

Euro 2024

Adam Małysz zabrał głos po porażce Polski z Holandią. Legendarny skoczek narciarski nie mógł zachować się inaczej, szczery przekaz

2024-06-17 7:34

Reprezentacja Polski rozpoczęła Euro 2024. "Biało-czerwoni" w pierwszym meczu nie zdobyli niestety punktów, jednak grali, jak równy z równym z faworyzowaną Holandią. Podopieczni Michała Probierza byli bliscy wywalczenia punktu za remis, jednak kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry zwycięskiego gola strzelił Wout Weghorst. Po spotkaniu nie zabrakło komentarza w mediach społecznościowych Adama Małysza.

Reprezentacja Polski rozpoczęła zmagania w mistrzostwach Europy 2024. Podopieczni Michała Probierza niespodziewanie w 16. minucie objęli prowadzenie za sprawą znakomitego zachowania w polu karnym Adama Buksy. Radość kibiców niestety nie trwała długo, ponieważ po niespełna kwadransie Cody Gakpo pokonał Wojciecha Szczęsnego i mieliśmy remis 1:1. Atmosfera na stadionie była nie do opisania, szanse jednej, jak i drugiej drużyny były bardzo duże niestety na 7 minut przed końcem regulaminowego czasu gry zabójcze wejście zaliczył Wout Weghorst, który po asyście Nathana Ake wpisał się na listę strzelców. Polacy nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i stracili szansę na zdobycie chociaż jednego punktu.

Adam Małysz

Autor: Instagram/Adam Małysz

Adam Małysz skomentował porażkę biało-czerwonych. Szczery przekaz legendarnego skoczka narciarskiego

Po porażce biało-czerwonych swój komentarz w mediach społecznościowych napisał Adam Małysz, legenda polskich skoków narciarskich. - Szkoda... przegrywamy z Holandią 2:1, ale brawo panowie. Naprawdę bardzo ładny mecz - walka do samego końca - można było przeczytać.

Następny mecz podopieczni Probierza zagrają już 21 czerwca, wówczas ich rywalem będzie Austria.