Autor: AP PHOTO Anglia - Słowenia

Euro 2024

Anglia - Słowenia WYNIK meczu [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

2024-06-25 22:52

Piłkarze reprezentacji Anglii nie rozpieszczali w fazie grupowej Euro 2024, co potwierdzili niestety również w starciu ze Słowenią. Oprócz kilku akcji, podopieczni Garetha Southgate'a nie mieli niczego do zaoferowania i bezbramkowo zremisowali ze Słowenią. Taki rezultat w połączeniu z remisem Danii i Serbii dał bezpośredni awans zarówno Anglikom, jak i Słoweńcom.

Anglia - Słowenia 0:0 (0:0)

Kartki: Janża, Bijol - Trippier, Guehi, Foden

Anglia: Pickford - Walker, Stones, Guehi, Trippier (84. Alexander-Arnold) - Gallagher (46. Mainoo), Rice - Saka (71. Palmer), Bellingham, Foden (89. Gordon)- Kane

Słowenia: Oblak - Karnicnik, Druksic, Bijol, Janża (90+1. Balkovec) - Stojanović, Cerin, Elsnik, Mlakar (86. Stanković) - Sporar (86. Celar) , Sesko (75. Ilicić)

Czy Michał Probierz powinien pozostać selekcjonerem reprezentacji Polski?
Na żywo

Witamy w relacji na żywo z meczu 3. kolejki grupy C Euro 2024 Anglia - Słowenia. Początek spotkania o godzinie 21:00. Zapraszamy!

Już tylko kilkanaście minut dzieli nas od rozpoczęcia kolejnego meczu Euro 2024, Anglia - Słowenia!

Tak na murawę wyjdą Anglicy

Tak z kolei reprezentacja Słowenii

Piłkarze wychodzą już na murawę!

Brytyjczycy wygwizdali hymn Słowenii

1'

Gramy! Zaczyna Anglia!

2'

Fatalne podanie Oblaka i Karnicnik musiał ratować swoją drużynę

4'

Bellingham podał prosto do rywala i Anglicy musieli ratować się faulem!

5'

Sesko z pierwszym celnym strzałem, ale główkował za słabo. Pickford bez problemów łapie piłkę

8'

Świetnie Janża nabił Sakę i Słowenia zacznie od własnej bramki.

10'

FODEN WRZUCA PIŁKĘ NA POLE KARNE DO SAKI, ALE TEN SIĘ POŚLIZGNĄŁ! Sędzia pokazuje jednak, że Foden był na spalonym

14'

Anglicy utrzymują się przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Brak pomysłu na wejście w pole karne rywali

17'

Paskudna nakładka Trippiera na nogę Karnicnika i Anglik ogląda żółtą kartkę.

18'

Wrzutka Janży z rzutu wolnego, ale piłka minęła wszystkich i wyszła poza boisko.

20'

ANGLICY TRAFIAJĄ DO SIATKI, ALE LINIOWY POKAZUJE SPALONEGO! BĘDZIE ANALIZA VAR

21'

Nie będzie gola! Foden był na spalonym. Gol Saki anulowany

26'

Błyskawicznie doskakują do Anglików rywale i przynosi to korzyści. Nie mogą rozpędzić się Brytyjczycy

27'

Za mocna piłka prostopadła do Kane'a! Nie miał szans do tego dojść

29'

KONTRA SŁOWENII!

29'

Za mocna piłka w kierunku bramki. Pickford wychodzi z bramki i przejmuje piłkę

30'

Słoweńcy asekuracyjnie wybijają. Korner dla Anglii

31'

Harry Kane huknął sprzed pola karnego, ale Oblak idealnie ustawiony. Zero zagrożenia.

34'

Saka faulowany przed polem karnym. Okazja dla Anglików

35'

FODEN HUKNĄŁ BEZPOŚREDNIO I BYŁO BARDZO BLISKO BRAMKI! Piłka szła w okienko, ale Oblak to wybronił

39'

Karnicnik wpadł w pole karne, ale podanie do napastników bardzo złe. Trafił Guehiego.

41'

HARRY KANE MINĄŁ SIĘ Z PIŁKĄ DWA METRY OD BRAMKI! DOŚRODKOWANIE TRIPPIERA WYCHODZI NA AUT BRAMKOWY

45'

Sędzia nie doliczył nic do pierwszej połowy. Przerwa, 0:0

Piłkarze reprezentacji Anglii schodzili do szatni słuchając gwizdów swoich kibiców, którzy są niezadowoleni z ich gry

Piłkarze wracają na murawę

46'

Gramy dalej! Przy piłce Słowenia

46'

Mainoo pojawił się na murawie zamiast Gallaghera

48'

Rzucili się na rywali Anglicy, ale Słowenia na razie nie do skruszenia w defensywie

51'

Rzut rożny dla Anglii!

55'

Mainoo zdemolowany na połowie Słowenii. Drkusić powalił Anglika podczas walki o piłkę.

58'

Przewrotka Saki, ale piłka w rękach bramkarza, a przy okazji Anglik faulował rywala!

60'

Wzmagają się gwizdy, kiedy przy piłce są Anglicy. Nie podoba się publiczności to, co pokazują ich reprezentanci.

64'

Coraz śmielej wymienia piłkę Słowenia. Mają chrapkę na jakiś zryw

68'

Guehi ukarany żółtą kartką za faul przy swoim polu karnym! Okazja dla Słowenii!

70'

Fatalne dośrodkowanie w pole karne! Piłka przeleciała daleko od bramki i od wszystkich Słoweńców

71'

Palmer wchodzi na boisko. Saka schodzi

73'

Okazja teraz z rzutu wolnego dla Anglików po faulu Bijola. Powalony Kane.

75'

Sesko opuszcza plac gry. Za niego doświadczony Ilicić

78'

Kolejny korner dla Anglików

80'

Zostało 10 minut. Anglia zdecydowanie częściej przy piłce

82'

Palmer ładnie zakręcił się na skrzydle i podał w pole karne, ale jego koledzy koncertowo zepsuli akcję.

87'

Próbowali Słoweńcy wedrzeć się w pole karne rywali, ale Anglicy od razu gaszą ich zapędy

88'

Palmer przerzucił sobie piłkę nad Janżą, ale sam piłkarza Górnika nie mógł przejść, bo był faulowany. Okazja dla Anglików

90+1'

Sędzia przedłuża grę o 4 minuty

90+2'

Palmer kończy akcję, ale Jan Oblak znów na posterunku!

90+4'

Alexander-Arnold huknął sprzed pola karnego, ale nad bramką. Dwanaście strzałów na bramkę Słowenii w całym meczu i nic nie wpadło

90+5'

KONIEC! Słowenia dzieli się punktami z Anglią!

Słowenia awansuje do 1/8 finału Euro 2024!

I to wszystko z naszej strony. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na portalu sport.se.pl

Anglia - Słowenia RELACJA NA ŻYWO Euro 2024 mecz Anglia - Słowenia dzisiaj 25.06.2024 na żywo WYNIK

Przed rozpoczęciem zmagań na Euro 2024, reprezentacja Anglii była wskazywana w roli faworyta do wygrania grupy C i wielu kibiców angielskiej piłki mogło spodziewać się, że podopieczni Garetha Southgate'a z łatwością zagwarantują sobie awans. Rzeczywistość okazała się jednak nieco bardziej brutalna, bowiem Anglicy w dwóch meczach strzelili tylko dwie bramki - w wygranym 1:0 meczu z Serbią, a później w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Danią. Gra "Synów Albionu" delikatnie rzecz ujmując nie porywa i w starciu Anglia - Słowenia piłkarze Matjaza Keka mogą dać się we znaki rywalom. Słowenia pokazała, że jest niezwykle zdyscyplinowana i waleczna, wyrywając remis w meczu z Danią, a później prowadząc z Serbią do ostatniej akcji meczu, kiedy to sensacyjnie Serbowie zdołali zremisować. Sytuacja w grupie C jest więc taka, że wszystkie ekipy mogą jeszcze awansować bezpośrednio do fazy pucharowej, co zwiastuje wielkie emocje. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Anglia - Słowenia. Początek o godzinie 21:00.