Autor: screen/TVP Sport

EURO 2024

Szkoci odpadają z EURO! Csoboth bohaterem, koszmarna kontuzja Vargi, nieuznany karny! (ZAPIS RELACJI)

2024-06-23 20:56

Reprezentacja Węgier odniosła bardzo cenne zwycięstwo w ostatnim meczu grupy A! Madziarzy w ostatniej akcji meczu pokonali Szkotów, którzy mieli wielkie ambicje na awans. Do historii tego meczu przejdzie także koszmarna kontuzja Vargi, jak też rzut karny, który powinien paść po faulu na Stuartcie Armstrongu!

Szkocja - Węgry 0:1

bramki: Csoboth 90+10'

kartki: McTominay- Styles, Orban, Schafer, Kleinheisler, Csoboth

Szkocja: Gunn, Ralston (McLean 83'), Hendry, Hanley, McKenna, Robertson (Morgan 89'), McGinn (Armstrong 76'), Gilmour (Christie 83'), McGregor, McTominay, Adams (Shankland 76')

Węgry: Gulacsi, Dardai (Szalai 74'), Orban, Botka, Kerkez (Nagy Z. 86'), Schafer, Styles (A. Nagy 61'), Bolla (Csoboth 86'), Szoboszlai, Sallai, Varga (Adam 74')

Na żywo

90+10'

CO TU SIĘ STAŁO!!!! WĘGRY MIAŁY KONTRĘ PO RZUCIE ROŻNYM, ALE POSZŁA KONTRA I WYKORZYSTUJE JĄ KEVIN CSOBOTH!

90+9'

HANLEY! MIAŁ JESZCZE SZANSĘ GŁÓWKĄ, ALE BRONIĄ WĘGRZY! BĘDZIE RZUT ROŻNY!

90+8'

HANLEY! UDERZYŁ Z CAŁEJ SIŁY, ALE GULACSI BRONI!

10+8'

Dobra akcja Morgana. Szkoci mają wrzut z autu z groźnej odległości.

10+7'

Adam Nagy próbuje z odległości, ale nic to nie dało!

90+7'

ALEŻ TU BYŁA SYTUACJA! SCOTT MCTOMINAY MIAŁ SYTUACJĘ MECZOWĄ, JEDNAK SPALONY!

90+4'

Callum McGregor uderza z odległości, ale jego strzał trafia w obronę.

90+3'

SŁUPEK! WĘGRZY NIE MIELI SZCZĘŚCIA! ŚWIETNA AKCJA CSOBOTHA, KTÓRY UDERZA TUŻ OBOK LEWEGO SŁUPKA!

90+1'

SZOBOSZLAI! PIŁKARZ LIVERPOOLU BLISKI SZCZĘŚCIA, ALE BRONI GUNN!

90+1'

Schafter! Dobre uderzenie, ale obronił Gunn!

90'

Sędzia doliczył 10 minut

86'

Bolla dogrywa na pole karne, jednak przerywa je mocne zderzenie Szkota i Węgra.

85'

Bolla z dobrą wrzutką, ale Gunn łapie.

83'

To była wyjątkowo groźna sytuacja ze strony Szkotów, ale sędzia odgwizduje spalonego

79'

ARMSTRONG PADA NA MURAWĘ! SZKOCI BYLI PRZEKONANI - BYŁ RZUT KARNY. SĘDZIA NIE WIDZI JEDNAK STAŁEGO FRAGMENTU!

77'

Gilmour szukał sytuacji dla Szkocji, ale Nagy broni. Szkocja będzie miała sytuację z rożnego

74'

Martin Adam zmieni Vargę.

Piłkarz reprezentacji Węgier będzie znoszony za pomocą noszy

Pomoc cały czas jest udzialana reprezentantowi Węgier, który został zasłoniony przez ratowników medycznych. Nie wiemy jeszcze, co się stało, ale wyglądało to strasznie.

70'

ALEŻ TO BYŁO GROŹNE! GUNN ZDERZYŁ SIĘ PO DOŚRODKOWANIU Z VARGĄ. MOCNY FAUL, TUTAJ STAŁY SIĘ STRASZNE SCENY. OBY NIC SIĘ NIE STAŁO!

67'

To było ryzykowne! Gunn wychodził z bramki i na pograniczu faulu wybił piłkę!

64'

Dardai! Bardzo groźnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak tuż nad poprzeczką!

63'

Che Adams wychodził na sytuację, jednak napastnik Szkotów na spalonym!

61'

Gulacsi łapie dośrodkowanie, które leciało prosto w jego stronę.

59'

Varga uderzał głową, ale spalony!

56'

Rzut rożny. Sallai uderza, a piłka odbija się od jednego ze Szkotów.

54'

Adams próbuje, ale wysoko nad poprzeczką!

50'

McTominay otrzymuje zółtą kartkę

50'

Sallai otrzymuje podanie w polu karnym i oddaje strzał z pierwszej piłki. Gunn łapie łatwo.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

Nie działo się dużo w tej połowie. Jak na razie 0:0!

45+1'

SZOBOSZLAI! STRZAŁ NAD POPRZECZKĄ! ALEŻ TO BYŁO GROŹNE!

Sędzia dolicza minutę do czasu podstawowego pierwszej połowy.

44'

Scafer zagrywa za mocno. To było brzydkie i mocne starcie!

43'

Adams zagrywa to za mocno. Bardzo niecelne dośrodkowanie, szkoda!

41'

PRÓBOWAŁ DOBRZE WILLI OBRAN! TO MOGŁA BYĆ BRAMKA OBROŃCY LIPSKA, JEDNAK PIŁKA ODBIJA SIĘ TYLKO OD POPRZECZKI!

40'

Szoboszlai przed szansą! Będzie rzut wolny dla Węgier z dogodnej odległości!

38'

McTominay odbiera dobre dośrodkowanie, ale nie jest w stanie strzelić.

34'

Sallai strzela mocno, ale tuż obok bramki.

33'

Szkoci się wybronili.

32'

Szoboszlai uderza dobrze, ale Szkocja broni murem! Rożny!

31'

Kolejny wolny! Tym razem Stylesa faulował Che Adams

30'

Hendry zagrał za mocno, sędzia gwiżdze faul u wolny dla Węgier, jednak dogranie było słabe.