Robert Lewandowski

i

Autor: East News Losowanie Ligi Mistrzów TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać Losowanie Ligi Mistrzów STREAM ONLINE LIVE Na jakim programie Losowanie Ligi Mistrzów dzisiaj

Bayern Monachium - Hertha Berlin GDZIE OBEJRZEĆ? Bayern - Hertha TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecz Bayern Monachium - Hertha Berlin? TRANSMISJA TV STREAM w Internecie

2021-08-28 9:45

Bayern Monachium - Hertha Berlin GDZIE OBEJRZEĆ? Bayern - Hertha TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecz Bayern Monachium - Hertha Berlin? TRANSMISJA TV STREAM w Internecie. Przed Robertem Lewandowskim i jego Bayernem Monachium kolejne wyzwanie! Tym razem Bawarczycy zmierzą się u siebie z Herthą Berlin. Jak sobie poradzą? Bayern - Hertha TRANSMISJA GDZIE OGLĄDAĆ?

BAYERN - HERTHA GDZIE OGLĄDAĆ?

By stanąć w ostatecznym rozrachunku na szczycie ligowej tabeli, co tydzień trzeba udowadniać swoją wartość. Doskonale wie o tym cała drużyna Bayernu Monachium. Tym razem przed Robertem Lewandowskim i jego kolegami starcie w postaci domowego pojedynku z Herthą Berlin. Na Allianz Arena wielkimi faworytami będą oczywiście gospodarze, ale z drugiej strony w takich pojedynkach niżej notowane drużyny nie mają nic do stracenia. Sam Robert Lewandowski natomiast teraz będzie już podążał za pierwszym miejscem w klasyfikacji najlepszych strzelców w historii Bundesligi. Droga jeszcze daleka, ale kapitan reprezentacji Polski już niejednokrotnie pokazał, że nie ma dla niego rzecz niemożliwych. Czy tak będzie i tym razem?

BAYERN - HERTHA TV STREAM

Mecz Bayern Monachium - Hertha Berlin rozpocznie się w sobotę, 28 sierpnia o godzinie 18:30. TRANSMISJA z meczu Bayern - Hertha wyłącznie w platformie Viaplay - należy zarejestrować się na Viaplay.pl, by móc obejrzeć spotkanie.

Jan Tomaszewski po losowaniu Legii w Lidze Europy. "To nie są frajerzy..."
Najnowsze