Bayern z awansem, Alonso z pięknym golem. Słaby Lewandowski [WIDEO]

2015-12-16 13:15

Bayern Monachium pokonał SV Darmstadt 1:0 w 1/8 finału Pucharu Niemiec. Swoją okazję do strzelenia 50. gola w tym sezonie zmarnował Robert Lewandowski. Ozdobą meczu była bramka zdobyta przez Xabiego alonso, który huknął jak z armaty i bramkarz gości nie miał nic do powiedzenia.

Bayern kontrolował przebieg meczu z dwunastą drużyną Bundesligi, inaczej być nie mogło. Przyspieszył pod koniec pierwszej połowy. W 40. minucie wyszedł na prowadzeniu po efektownej bramce z półwoleja hiszpańskiego weterana, Xabiego Alonso. Niedługo potem w słupek trafił nasz Robert Lewandowski. Bramki nie było, Polak poczeka na gola numer 50 w tym roku.

Bayern - Darmstatd 1:0 (1:0)

Bayern: Manuel Neuer, Philipp Lahm, Javi Martinez, Jerome Boateng, Rafinha, Joshua Kimmich, Xabi Alonso, Arturo Vidal (66' Thiago Alcantara), Thomas Mueller Kingsley Coman, Robert Lewandowski

Darmstatd: Christian Mathenia, Gyorgy Garics, Aytac Sulu, Slobodan Rajković, Junior Diaz, Jerome Gondorf, Peter Niemeyer, Marcel Heller, Tobias Kempe, Mario Vrancić (76' Konstantin Rausch), Sandro Wagner