Lewandowski może zarobić FORTUNĘ za zdobycie tytułu piłkarza roku! Jest jedno "ALE"

2020-12-18 10:34
Robert Lewandowski Piłkarzem Roku FIFA
Autor: YouTube/ FIFATV

Nikt mu tego nie dał! Robert Lewandowski sam przez lata, ciężką pracą wypracował sobie tytuł Piłkarza Roku! "Lewy" odebrał w czwartek nagrodę FIFA The Best Football Award, co najprawdopodobniej przyniosło mu wielką fortunę. Okazuje się, że kapitan reprezentacji Polski ma mieć zapisaną specjalną premię za taki sukces. Robert Lewandowski ma otrzymać za wygraną ogromne pieniądze!

Robert Lewandowski to gwiazda światowego formatu - dziś już nikt nie ma, co do tego żadnych wątpliwości. Kapitan reprezentacji Polski zarabia tak jak gra, czyli znakomicie. Na swój kontrakt i zapisy w nim z całą pewnością nie może narzekać. Wiele osób może się zastanawiać, czy "Lewy" otrzyma dodatkową premię i nagrodę finansową z tytułu zostania Piłkarzem Roku 2020. Wątpliwości rozwiewa jego były agent, Cezary Kucharski na łamach "Sportowych Faktów".

Zobacz memy po gali FIFA The Best Football Awards 2020!

Okazuje się, że Robert Lewandowski do swojej fortuny może dołożyć kolejne pieniądze - i to niemałe. - Cieszę się, że Robert zdobył tę nagrodę. Gratuluję mu tego sukcesu. Przewidziałem, że tak będzie już w 2016 roku, podczas projektowania nowego kontraktu Roberta z Bayernem - mówi Kucharski dla "Wirtualnej Polski", przyznając, że poprzednia umowa "Lewego" miała zapisaną specjalną klauzulę. O jakiej kwocie mowa?

- Wynegocjowałem wtedy Robertowi specjalną premię od klubu za zdobycie tego typu nagrody. Chodziło o kwotę zbliżoną do 1 miliona euro. Nie wiem jednak, czy ten zapis utrzymał się później - przyznał otwarcie były menedżer Roberta Lewandowskiego.

Padły BARDZO WAŻNE słowa Andrzeja Dudy po wygranej Roberta Lewandowskiego! Nawiązywał do patriotyzmu

Lewandowski piłkarzem roku 2020. Ania wrzeszczała ze szczęścia

Lewandowski w minionym roku osiągnął niemal wszystko, co się dało! Polak sięnął po wygraną w Lidze Mistrzów, Bundesligę, Puchar i Superpuchar Niemiec, a także Superpuchar Europy. Na swoim koncie ma także koronę króla strzelców Champions League i ligi niemieckiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze