Ivi Lopez

i

Autor: instagram Ivi Lopez

Pan piłkarz się bawi

Bajeczne wakacje gwiazdora mistrzów Polski. „Co za niesamowite uczucie móc je dotknąć”

2023-06-11 22:43

W poniedziałek oficjalnie rozpoczyna się „termin UEFA”, a więc czas na reprezentacyjne zgrupowania, mecze towarzyskie oraz w ramach eliminacji mistrzostw Europy. Wybrańcy Fernando Santosa trenować będą w Warszawie; będzie wśród nich – liczniejsza niż zazwyczaj – grupa ligowców. Ci z ekstraklasowych graczy, którzy nominacji do zespołu narodowego swej ojczyzny nie otrzymali, wciąż korzystają z dobrodziejstw urlopów od treningowych obowiązków.

Jest wśród nich m.in. „Piłkarz sezonu 2021/22” w PKO BP Ekstraklasie. Ivi Lopez od kilkudziesięciu godzin intensywnie odpoczywa na Ibizie, a więc na hiszpańskiej ziemi. Wcześniej jednak – co wiemy m.in. dzięki fotografiom publikowanym przez jego partnerkę – relaksu doświadczał w Meksyku.

Wśród wielu atrakcji oferowanych przez Park Xcaret, sąsiadujący z kurortem Playa del Carmen na Półwyspie Jukatan, jest także wspólne pływanie z delfinami. I właśnie wrażeniami z tej atrakcji podzieliła się w mediach społecznościowych Sheyla Felguera, „muza” zawodnika Rakowa. „Bez wątpienia przeżyłam jedno z najpiękniejszych doświadczeń. Co za niesamowite uczucie móc je dotknąć i pływać z nimi” – napisała partnerka Iviego Lopeza.

Najnowsze