Bełchatów - Termalica TV TRANSMISJA NA ŻYWO Bełchatów - Termalica STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać Bełchatów - Termalica LIVE STREAM w INTERNECIE

2020-07-12 14:19 MaSz
Mariusz Lewandowski
Autor: Cyfrasport Mariusz Lewandowski

GKS Bełchatów - Termalica Nieciecza STREAM ONLINE NA ŻYWO I liga: Bełchatów - Termalica TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Bełchatów - Termalica w TV Na jakim programie mecz Bełchatów - Termalica STREAM LIVE w INTERNECIE. Jeśli Termalica marzy o zajęciu miejsca w pierwszej szóstce i grze w barażach o Ekstraklasę, to mecz z Bełchatowem musi po prostu wygrać. Jednak nie będzie to takie łatwe zadanie, bo gospodarze przebudzili się i notują serię sześciu meczów bez porażki. Czy "Słoniki" prowadzeni przez trenera Mariusza Lewandowskiego zakończą passę bełchatowskiej drużyny? Gdzie obejrzeć Bełchatów - Termalica TV NA ŻYWO Na którym kanale Bełchatów - Termalica LIVE STREAM ONLINE.

Bełchatów - Termalica STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Bełchatów - Termalica TV TRANSMISJA NA ŻYWO. W tym momencie Termalica Nieciecza jest w tabeli pierwszej ligi na ósmym miejscu. Do strefy barażowej o awans do Ekstraklasy traci tylko punkt. W poprzedniej kolejce "Słoniki" wygrały u siebie ze Stomilem Olsztyn 2:0. Bramki zdobyli: Piotr Wlazło i Michal Bezpalec, który trafił w ostatniej minucie. Zapewne gospodarze byliby wyżej w tabeli, gdyby nie dwie porażki z rzędu: na własnym boisku z Puszczą Niepołomice i wyjazdowa z Tychami. Dlatego teraz drużyna trenera Mariusza Lewandowskiego nie może sobie pozwolić na finiszu na gubienie punktów, bo w takim przypadku marzenia o Ekstraklasie przepadną na dobre. GKS Bełchatów plasuje się na jedenastym miejscu i traci do ekipy z Niecieczy trzy punkty. W ostatniej kolejce zespół trenera Marcina Węglewskiego pokonał 2:1 na wyjeździe Olimpię Grudziądz. O triumfie zadecydował pierwszy fragment zawodów, gdy Bełchatów w ciągu dziesięciu minut wykorzystał błędy gospodarzy. Jak będzie tym razem?

Bełchatów - Termalica TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz GKS Bełchatów - Termalica Nieciecza w 31. kolejce I ligi zostanie rozegrany w niedzielę 12 lipca. Początek spotkania GKS Bełchatów - Termalica Nieciecza o godzinie 15.10 Transmisja z meczu GKS Bełchatów - Termalica Nieciecza odbędzie się w Polsat Sport. Stream online z meczu GKS Bełchatów - Termalica Nieciecza dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze