Maciej Radaszkiewicz

i

Autor: screen/youtube.com/ŁKS

Było blisko tragedii

Blisko tragedii w Polonii Warszawa. Napastnikowi zatrzymało się krążenie, bohaterska akcja sztabu klubu

2023-02-16 13:33

Było niezwykle blisko tragedii w Polonii Warszawa. Napastnikowi "Czarnych Koszul", Maciejowi Radaszkiewiczowi, zatrzymało się krążenie w trekcie sesji treningowej, Bohaterska postawa trenerów obecnych przy niebezpiecznym incydencie pozwoliła na odratowanie życia piłkarza, który ma przebywać obecnie pod opieką lekarzy.

Polonia Warszawa poinformowała o groźnym incydencie, który wydarzył się w trakcie sesji treningowej. U napastnika "Czarnych Koszul" - Macieja Radaszkiewicza wystąpiło zatrzymanie krążenia. Na całe szczęście, obecni na miejscu zdarzenia trenerzy byli w stanie przywrócić funkcje życiowe byłego zawodnika ŁKS Łódź, a sam zawodnik znalazł się pod opieką lekarzy. Mamy oświadczenie klubu.

Polonia Warszawa informuje o incydencie na treningu. Piłarzowi zatrzymało się krążenie

O całej sprawie Polonia Warszawa poinformowała za pośrednictwem swojego Facebooka, w którym opisano incydent.

- W środę na treningu pierwszego zespołu Polonii zdarzyła się sytuacja, której nigdy nie chcielibyśmy być świadkami. U naszego nowego napastnika, Macieja Radaszkiewicza, wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Dzięki skutecznej resuscytacji przeprowadzonej przez członków sztabu szkoleniowego – trenera przygotowania motorycznego Bartosza Jastrzębskiego oraz fizjoterapeutę Wojciecha Mielczarka – zawodnikowi udało się przywrócić funkcje życiowe. Obecnie przebywa pod opieką lekarzy. - napisała Polonia.

Jak na razie nie wiemy, jaki jest obecny stan zdrowia piłkarza, gdyż klub, zważając na prywatność zawodnika, nie chce udzielać takich informacji.

Sonda
Czy Polonia Warszawa wróci do ekstraklasy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze