Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

nie tak to sobie wyobrażał

Cała prawda o Kamilu Grosickim wyszła na jaw! Tego już nie ukryje, wyobrażał to sobie zupełnie inaczej

2023-06-06 4:04

Kamil Grosicki ma za sobą udany sezon w barwach Pogoni Szczecin. Jego ekipa zajęła 4. miejsce w PKO Ekstraklasie i awansowała do europejskich pucharów, a sam zawodnik otrzymał tytuł najlepszego zawodnika ligi w zakończonym sezonie. Nic więc dziwnego, że Grosicki miał nadzieję, że Fernando Santos powoła go na czerwcowe zgrupowanie. Tak się jednak nie stało i jak się okazuje, zawodnik Pogoni ma świadomość, że w za kadencji Santosa już nie zagra w kadrze.

Powołania kolejnych selekcjonerów przez zgrupowaniami potrafią wzbudzić ogromne emocje oraz masę komentarzy, chociażby Jana Tomaszewskiego. Nie inaczej było przed czerwcowymi meczami reprezentacji Polski, a po liście powołanych przez Fernando Santosa nie brakowało głosów, że jest to prawdziwa rewolucja. Brak Kamila Glika, Grzegorza Krychowiaka oraz Kamila Grosickiego sprawił, że wielu kibiców mogło być zawiedzionych i jak się okazuje, piłkarz Pogoni Szczecin również. 

Kamil Grosicki wyobrażał to sobie zupełnie inaczej. Słamowir Peszko ujawnił wszystko na wizji

Sławomir Peszko, który gościł w ostatnim programie "Skrzydłowy, bramkarz i łącznik" na "Kanale Sportowym" poruszył razem z Jerzy Dudkiem i Tomaszem Smokowskim kwestię niepowołanych na czerwcowe zgrupowanie Glika, Krychowiaka i Grosickiego. Były piłkarz Wieczystej Kraków wyznał na wizji, że "Grosik" ma już świadomość, że za kadencji obecnego selekcjonera Biało-czerwonych nie pojawi się w kadrze. 

Cała prawda o Kamilu Grosickim wyszła na jaw! Tego już nie ukryje, wyobrażał to sobie zupełnie inaczej

- Kamil jest pogodzony – ja mówię o Grosiku, że już nie będzie powołany za trenera Santosa. Teraz sobie myślał, że po wygraniu najlepszego piłkarza Ekstraklasy dostanie powołanie i tak się nie stało. Już wie, że to jest koniec - powiedział na antenie "Kanału Sportowego" Sławomir Peszko zdradzając, że Grosicki liczył na powołanie na najbliższe mecze. 

Sonda
Czy uważasz, że Kamil Grosicki powinien być powołany do kadry?
Najnowsze