Filip Mladenović

i

Autor: Cyfrasport Filip Mladenović

Serb zawalił bramkę

Co zrobił Filip Mladenović?! Legenda Legii Warszawa o błędzie gwiazdy wicelidera ekstraklasy

2023-02-13 14:14

Piłkarze Legii liczyli na trzecią wygraną z rzędu w rundzie rewanżowej, ale jednak nie udało im się zrealizować tego planu. Wicelider ekstraklasy zgubił punkty u siebie remisując 2:2 z Cracovią w 20. kolejce PKO BP Ekstraklasy. W Fatalny błąd popełnił Filip Mladenović. Były kapitan Legii Cezary Kucharski podsumował to zagranie serbskiego obrońcy w mediach społecznościowych.

Kosztowne zagranie Serba

Filip Mladenović należy do liderów warszawskiej drużyny. Jednak spotkania z Cracovią nie będzie miło wspominał. Wszystko przez katastrofalny błąd na początku spotkania. Serb zagrał do Artura Jędrzejczyka, ale podanie nie trafiło pod nogi obrońcy, lecz z takiego prezentu skorzystał Michał Rakoczy. Młodzieżowiec Cracovii pobiegł w kierunku bramki Legii i po chwili strzelił gola. Wicelider przegrywał w tym momencie 0:1. Tak to zagranie doświadczonego piłkarza ocenił Cezary Kucharski na Twitterze.

Taki błąd nie powinien się zdarzyć!

Trudno nie zgodzić się z jego opinią. - Wiadomo, że każdemu zdarzają się błędy na boisku, ale błąd - tak doświadczonemu zawodnikowi, który nie używa w zasadzie prawej nogi, w sytuacji gdy nie powinno się ryzykować, podejmuje bardzo ryzykowną decyzję słabszą swoją nogą - nie powinien się zdarzyć! - napisał Cezary Kucharski w mediach społecznościowych.

Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski 2022/23?
PKO Ekstraklasa Raport 6.02
Najnowsze