Cracovia - Lech Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Cracovia - Lech LIVE STREAM ONLINE GDZIE OBEJRZEĆ mecz Cracovia - Lech w TV na jakim programie

2020-02-16 1:09 MaSz
Dani Ramirez
Autor: lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka

Cracovia - Lech Poznań TV NA ŻYWO TRANSMISJA. PKO Ekstraklasa: Cracovia - Lech LIVE STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Cracovia - Lech w INTERNECIE. W tym sezonie Cracovia ma apetyt na mistrzostwo Polski. Jest wiceliderem i ma tylko dwa punkty straty do Legii. Dobrze wystartował Lech, który pokonał 3:0 u siebie Raków Częstochowa. Czy "Kolejorz" wywiezie punkty z Krakowa? Mecz Cracovia - Lech LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Cracovia - Lech TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Cracovia - Lech Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać STREAM ONLINE

Trener Michał Probierz na przedmeczowej konferencji przeprosił działaczy poznańskiego klubu. - Wypada mi przeprosić zarząd Lecha Poznań - powiedział trener Cracovii, którego cytuje oficjalna strona krakowian. - Przed naszym poprzednim meczem powiedziałem, że Marchwiński zaraz wyjedzie z polskiej ligi. Nie wyjechał, a jeszcze teraz przedłużył kontrakt. To dobrze dla Ekstraklasy. Naszą przewagą w tym meczu jest pozycja w tabeli. Mamy drugie miejsce, mamy styl, który nie każdemu się podoba. Czeka na nas rywal, który nabrał pewności siebie po meczu z Rakowem. To będzie bardzo fajne spotkanie. Wierzę, że będzie na nim bardzo wielu Kibiców - stwierdził szkoleniowiec "Pasów".
Ostatnio piłkarzem Lecha został Dani Ramirez, który został kupiony z ŁKS-u. Czy Hiszpan zadebiutuje w barwach poznańskiej drużyny już w niedzielę? - Nie wiem, jak trener Dariusz Żuraw chce wdrożyć Ramireza - zastanawiał się opiekun Cracovii. - Czy widzi go bardziej na środku, czy na boku pomocy? Sądzę jednak, że może zacząć jako rezerwowy. Nie po to Lech przedłużał z Marchwińskim kontrakt, aby od razu go posadzić na ławce - ocenił trener Probierz.

Cracovia - Lech Poznań STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Cracovia - Lech w TV NA ŻYWO

Obiecująco wystartował Lech, który rozbił 3:0 Raków Częstochowa. Czy teraz "Kolejorz" potwierdzi dobrą dyspozycję także w hitowym starciu z wiceliderem Ekstraklasy? - Spodziewam się trudnego meczu, bo jest to bardzo doświadczony i wyrachowany zespół - przyznał trener Dariusz Żuraw na stronie Lecha. - Będziemy dobrze przygotowani do tego spotkania. Mam nadzieję, że dobrze zrealizujemy plan taktyczny, który nakreśliliśmy piłkarzom. Dani Ramirez jest obecnie w bardzo dobrej formie, dzięki czemu bardzo szybko się wkomponował w zespół. Nie miał zbyt dużego problemu z opanowaniem tego jak gramy. Wygląda w treningu bardzo dobrze i jest do mojej dyspozycji na mecz w Krakowie. Dani może grać na skrzydle oraz na pozycji numer 10. Jest na tyle doświadczony, że dla niego nie będą problemem obie te pozycje - przyznał opiekun Lecha.

Mecz Cracovia - Lech Poznań odbędzie się 16 lutego. TRANSMISJA z meczu Cracovia - Lech w TV NA ŻYWO na kanałach Canal+, Canal+ 4K Ultra HD, Canal+ Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17.30

Najnowsze