Cracovia - Zagłębie TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Cracovia - Zagłębie STREAM ONLINE LIVE Cracovia - Zagłębie w TV Na jakim programie 28.02.2021

2021-02-28 15:05 PFK
Rivaldinho, Cracovia
Autor: Cyfrasport Rivaldinho, Cracovia

Cracovia - Zagłębie TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Cracovia - Zagłębie STREAM ONLINE LIVE Cracovia - Zagłębie w TV Na jakim programie Cracovia - Zagłębie LIVE STREAM w INTERNECIE. Obie drużyny zawodzą, ale wydaje się, że w większym dołku znalazło się Zagłębie. Trener Martin Sevela musi szybko wyprowadzić zespół z kryzysu. Czy mu się to uda? Trudne zadanie także przed trenerem Michałem Probierzem. Może powiewem świeżości będą dwaj nowi gracze. Na koniec okna do krakowskiego klubu dołączyli: lewy obrońca Luis Rocha i skrzydłowy Jakub Kosecki. Obaj podpisali umowy czasowe: do końca sezonu. Gdzie oglądać Cracovia - Zagłębie w TV NA ŻYWO Na którym kanale Cracovia - Zagłębie STREAM LIVE ONLINE.

Cracovia - Zagłębie Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Cracovia - Zagłębie LIVE STREAM w INTERNECIE. Jak niepowodzenia tłumaczy pomocnik Łukasz Poręba? - Na pewno nie wyobrażaliśmy sobie takiego początku tego roku - ocenił pomocnik Zagłębia w rozmowie z oficjalną stroną klubu. - Nasze problemy zaczęły się już w meczu z Wisłą Płock, kiedy to dość szybko straciliśmy jednego zawodnika i musieliśmy przez to grać w osłabieniu. Ciężko było nam odwrócić losy tego meczu, a nasza gra nie wyglądała tak, jak powinna. Myślę, że w starciu z Lechem dobrze wyglądaliśmy jako drużyna, ale niestety podczas meczu z Chojniczanką nasza gra się posypała. Od tego momentu nie prezentowaliśmy takiej formy, jaką od nas się oczekuje, ale jestem pewny, że wrócimy na zwycięską ścieżkę - powiedział gracz Zagłębia. Mecz Cracovia - Zagłębie w 19. kolejce Ekstraklasy w niedzielę 28 lutego o godzinie 15. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Cracovia - Zagłębie GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Cracovia - Zagłębie

Mecz Cracovia - Zagłębie w 19. kolejce Ekstraklasy zostanie w niedzielę 28 lutego. Początek spotkania Cracovia - Zagłębie o godzinie 15. Transmisja tv na żywo z meczu Cracovia - Zagłębie w Canal+ Premium. Stream online live z meczu Cracovia - Zagłębie dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze